6 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Bugün sakin ve huzurlu bir günde olacaksınız. Evinizle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Ailecek kenetleneceğiniz duygusal anlar yaşanabilir.

BOĞA

Güne güzel haberlerle başlayabilirsiniz. Sevdiğinizden romantik sözler duyabilirsiniz. Hayal ettiğiniz gibi her şey yolunda giderse şaşırmayın.

İKİZLER

Sizler için paranıza para katabileceğiniz bir gün. Hedeflediğiniz kazanç seviyesine ulaşabileceğiniz haberler alabilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün sizlerin günü, arka planda kalmayın ve sizi mutlu edecek ne varsa gerçekleştirin. Ne yapıyorsanız kendiniz için yapın. Gönül ilişkinizde de romantik anlar sizi bekliyor.

ASLAN

Bugün duygusal yönünüz ağır basabilir. Bir müddet yalnız kalarak zihninizi toparlamak isteyebilirsiniz. Bugün sabaha karşı gördüğünüz rüyalar gördüyseniz çıkabilir.

BAŞAK

Günün şanslı burçlarından biri de sizsiniz. Her konuda arkanızda şansınız olacak. Sosyal çevrenizde başarılarınız dilden dile konuşulabilir.

TERAZİ

Bugün iş hayatınızda hedeflediğiniz yerlere gelebilirsiniz. İş başvuruları düşünüyorsanız bugünü değerlendirebilirsiniz. Gelecek kaygınız enerjinizi düşürmesin.

AKREP

Pozitif bir güne uyanıyorsunuz. İşleriniz yolunda gidecektir. Akademik konularınızda başarı sağlayabilirsiniz. Seyahat planları yapmaya karar verebilirsiniz.

YAY

Bugün borçlarınız, kredileriniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mirasla ilgili konularınızda ibre size dönebilir. Eşinizin kazancında artışlar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Sizin için romantik bir gün başlıyor. Sevdiğinizle birlikte güzel anlar yaşayabilirsiniz. Mantığınızı değil bugün kalbinizi dinlemelisiniz.

KOVA

Çalışma hayatınızda parlayacağınız bir gündesiniz. Alacağınız kariyer haberleri bu sefer mutlu edecektir. Zirveye adım adım yaklaşacaksınız.

BALIK

Mutlu bir güne hazır olun. Şansınız açık, aşkta romantik bir gün sizleri bekliyor. Çocuğunuzla ilgili beklentileriniz olumlu sonuçlanabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s