7 Şubat günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Bugün kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bunu aile bireylerinize de yansıtabilirsiniz. Evinizin içinde bazı aksaklıklar çıkabilir dikkatli olmalısınız. Kariyerde ani kararlar vermeyin.

BOĞA

Kurduğunuz cümlelere bugün dikkat etmenizde yarar var. Eleştiriler alabilirsiniz. İstemeden de agresif çıkışlar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz gündeminize oturabilir.

İKİZLER

Bugün kendinizi işe vermekte zorlanabilirsiniz. Sebebi ise maddi problemleriniz olabilir. Günün genelinde sert etkiler olduğundan değerli eşyalarınıza, çantanıza dikkat etmenizde yarar var.

YENGEÇ

Günün başlamasıyla beraber sizler duygusal hayatınızda inişli çıkışlı bir gün geçirebilirsiniz. Karşı tarafın inatçı ve otoriter tutumu size zıt düşebilir.

ASLAN

Gün içinde sakin kalmakta zorlanabilirsiniz. Gerçekçi tavrınızla geçmişte sizi yaralayan ne varsa tek tek dışa vurabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BAŞAK

Günün içinde şanslı olsanız da genel olarak agresif br gün olduğundan sizler çevrenizde sert bir tavır sergileyebilirsiniz. Kalabalıklara tahammülünüz kalmayabilir.

TERAZİ

Çalışma hayatınıza bugün sert bir başlangıç yapabilirsiniz. İstediğiniz işlerin düşündüğünüz şekilde gitmediğini görebilirsiniz. Özellikle aile ve iş arasındaki denge bozulabilir. Sitem duyabilirsiniz.

AKREP

Bugün yapacağınız yolculuklarda hızlı ve agresif olmamaya dikkat etmelisiniz. Ağır sporlar yapıyorsanız kendinizi zorlamayın. Yüksek öğrenimde egolara maruz kalabilirsiniz.

YAY

Gün içinde kendinizi olumsuzluklara odaklamamaya dikkat edin. Her şeyin kötüsünü düşünerek bir yere varamazsınız. Riskli hareketlerden de sağlığınız için uzak durmalısınız.

OĞLAK

İlişkinizde bugün duygularınıza yenik düşerek aklınızdaki her şeyi söylememeye dikkat edin. Aksi halde kalp kırabilirsiniz. İş ortağınıza güvenmemenizde yarar var.

KOVA

Öncelikle bugün sağlığınıza daha çok önem vermelisiniz. Eski bir hastalık nüks edebilir. Çalışma hayatınızda ki stresi sevdiğinize yansıtmamaya dikkat edin.

BALIK

Pozitif enerjiniz devam etse de gün içinde duygusal hayatınızdaki belirsizlikler kendinizi gergin hissettirebilir. Tepkinizi belli etmeden önce sözlerinizi iyi seçmelisiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s