Venüs 7 Şubat Cuma itibariyle Koç burcuna geçiş yapıyor. Bu hareketini 5 Mart’a kadar sürdürecek olan Venüs bu burçtayken tabii ki aşk hayatında rahat duramayız. İçimiz içimizi yer, hadi cevap gelsin hadi artık bu ilişkinin adını koyalım gibi düşünceler aklımızı kurcalayabilir. Zaten ateş grubundaki bir burçtayken bu aşkın tutkulu olacağını şimdiden bilin. Tek yapmamanız gereken şey ise ısrarcı ve aceleci olmak!

Bu aralar hep gezegenlerin zararlı olduğu burçlardan gidiyoruz. Venüs de Koç burcunda zararlıdır. Yani yine birbirini sevmeyen bir ikili karşımızda. Bu sebeple aşktaki aceleci tavrımız günün sonunda asabiyete dönüşebilir. Bu noktaya dikkat etmeliyiz.

Koç burcunda maceracı bir karaktere bürünen Venüs, “çok aşığım” duygusunu yaşatabilir. Fakat karşı tarafa ümit vermeden duygularınızdan emin olun. Venüs, Koç burcundan çıktıktan sonra “bir anlık hevesmiş geçti”, “hislerim bu kadarmış” diyebilirsiniz. Baştan ben uyarımı yapayım 😊

KOÇ

5 Mart’a kadar aşk hayatınızda parlayacaksınız. O kadar çekici ve alımlı olacaksınız ki size dönüp bakan bir daha bakabilir. Karşı tarafın ilgisi üstünüzde yoğun olabilir. Tutkunun ve cinsel çekimin fazla olacağı bir partnerle tanışabilirsiniz.

BOĞA

5 Mart’a kadar eski bir gönül ilişkinizden tekrardan geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz. Gönül ilişkilerinde hatayı kendinizde aramayı bırakacağınız bir dönemdesiniz. Umutla geleceğe bakmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Aksi halde sadece enerjinizin düştüğünü göreceksiniz.

İKİZLER

5 Mart’a kadar şansınızın açık olacağı bir süreçte olacaksınız. Özellikle bu şans, sizi aşk hayatınızda bulabilir. Bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu kişiyi dostlarınız vasıtasıyla tanıyabilirsiniz. Paranızın da bereketinin artacağı bir dönem sizleri bekliyor.

YENGEÇ

5 Mart’a kadar kariyer hayatınızda altın döneminizi yaşayabilirsiniz. Hem güzel gelirler elde edebilir hem de iş ortamınızda zirveye çıkabilirsiniz. Çok emek verdiğiniz her şey lehinize sonuçlanacaktır.

ASLAN

5 Mart’a kadar yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde zirveye çıkabilirsiniz. Yaşadığınız yer ile ilgili değişiklikler düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumsuz olmak yerine pozitif bir dönemden geçeceksiniz.

BAŞAK

5 Mart’a kadar ekonomik koşullarınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borçlarınızı kapatacak maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Miras konunuzla ilgili her şey lehinize dönebilir. Eşinizin gelirinde artış olabilir. Düşünmeden para harcamamalısınız.

TERAZİ

5 Mart’a kadar ilişki ve evlilik hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir. Bu dönem evlilik tekliflerine hazır olmanızda yarar var. Romantizme, aşka, tutkuya doyacaksınız. Sevdiğiniz sizi çok mutlu edecektir. Yalnızlar için de yeni bir ilişki aniden başlayabilir.

AKREP

5 Mart’a kadar çalışma hayatınızda parlayacaksınız. Yaptığınız projeler, altınızda çalışan kişilerle birlikte sizi zirveye çıkartacaktır. İşinizdeki başarılar maddi olarak da sizi besleyecektir. Sadece olsun diye acele etmeyin.

YAY

5 Mart’a kadar aşk hayatınızda parladığınız bir dönemde olacaksınız. Yalnızlar artık tek olmayacaktır. Yeni bir aşk sizi bekliyor olacak. Bir anda gönlünüzü biri çalabilir. Ayrıca çocuk sahibi olmak isteyenler varsa bu dönem bebek müjdesi alabilirler.

OĞLAK

5 Mart’a kadar ailenizle ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir. Aileye gönül bağıyla katılan biri olabilir. Evinizle ilgili değişimler yapacaksınız güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir.

KOVA

5 Mart’a kadar sevdiğinizle olan iletişiminiz düzelebilir. Sıradan bir ilişkiden ziyade romantik sözlerin döküldüğü tutkulu bir süreçte olacaksınız. Eğitim hayatınızdaki konularda şansınız açık olacaktır. Kardeşlerinizle aranızdaki sular bir müddet durulabilir.

BALIK

5 Mart’a kadar maddi olarak bereketli bir dönemden geçeceksiniz. Özellikle büyük yatırımlarınızda güzel getiriler elde edebilirsiniz. Maaşınızda artışlar olabilir. Karlı bir dönemde olacaksınız.

Astromeri,

07.02.2020

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s