3 Şubat günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Sabah saatlerinde parayla ilgili işlerinizde gergin olabilirsiniz. Öğleden sonra ise güzel haberler alacağınız bir sürece giriyorsunuz. İş hayatında, eğitimde bulunduğunuz çevrede kendinizden söz ettirebilirsiniz.

BOĞA

Sabah önemli işleriniz varsa erken saatte yapmamanızda yarar var. Öğleden sonra maddiyatınızla ilgili konular öne çıkabilir. Gelirinizde artışların olabileceği bir haftaya başlıyorsunuz.

İKİZLER

Sabahın ilk saatlerinde içinize sinmeyen konular hala zihninizi karıştırabilir. Ama öğleden sonraki halinize siz bile şaşırabilirsiniz. Tamamen pozitif ve şanslı bir sürece giriyorsunuz. Yüzünüz gülerek kapatıyorsunuz.

YENGEÇ

Bu sabah halen yüksek enerjiniz olsa da her şeyi aynı anda yapmak yerine planlı ve programlı olmanızda yarar var. Öğleden sonra ise durgunlaşmaya başlayabilirsiniz. Buna geçmişte bıraktığınız bir konunun tekrardan açılması neden olabilir.

ASLAN

Haftanın ilk günün sabahına iş hayatınızda gerginlikler damga vurabilir. Sakin olmalısınız. Çünkü öğleden sonra çok şanslı bir Aslan burcu olarak güne devam ediyorsunuz. Aşk hayatınızda güzelliklere hazır olun.

BAŞAK

Sabahla beraber akademik hayatınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Seyahatlerinizde gecikmeler olabilir. Öğleden sonra kariyer hayatınızda şanslı bir süreçte olacaksınız. Görüşmeleriniz güzel geçecektir.

TERAZİ

Eğer finansal işlemleriniz varsa bugün sabah erken saatte halletmenizde yarar var. Öğleden sonra mutlu haberler alabilirsiniz. Kötü düşünceleri aklınızdan çıkarmalısınız. Eğitiminiz ön plana çıkabilir.

AKREP

Güne başladığınızda sevdiğinizle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ise borçlarınız, ödemeleriniz ile ilgili konular öne çıkabilir. Mirasla ilgili konunuz varsa geri planda kalmamalısınız.

YAY

Sabah çalışma hayatınızda stresli anlar geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ise ilişki ve evlilik hayatınız gündemde olacaktır. Sevdiğiniz size sürprizler yapabilir.

OĞLAK

Sabaha uyandığınızda çocuğunuzla sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu eğitimiyle ilgili olabilir. Öğleden sonra ise daha çok çalışma hayatınız gündemde olacaktır. Mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

KOVA

Sabah aile içerisinde gergin anlar yaşanabilir. Öğleden sonra ise şansınız çok açılıyor. Hayalinizin ötesinde güzellikler olabilir. Aşk hayatınızda bir anda mutlu olabilirsiniz.

BALIK

Sabaha uyandığınızda elektronik aletlerinizde problemler olabilir. Öğleden sonra ise huzurunuzun artacağı bir süreçte olacaksınız. Eviniz, aileniz sizi en mutlu eden öğeler olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s