Bugün kendi içinde güzel. Ama Mars’ın sert etkileri toplumsal olarak tehlikeli yapabilir. Bireysel olarak güzel etkiler var. Ay, pozitif açılarda olacak hem aşkta hem parada hayallerimize erişebiliriz.

KOÇ

Parada en çok şansı olanlar sizlersiniz. Geliriniz artabilir. Yatırımlar için değerlendirebilirsiniz. Rüyalara dikkat edin.

BOĞA

Enerjiniz, kendinize olan güveniniz çevrenize ve size iyi gelecek. Aşkta şansınız açık. Kendinizde değişimler yapabilirsiniz.

İKİZLER

Psikolojik olarak bugün yükseliştesiniz. İçinizdeki karamsarlık bitiyor. Geçmişte size yük olan ne varsa peşinizi bırakıyor.

YENGEÇ

Günün şanslısı ilan edilebilirsiniz. Hedeflerinize ulaştığınız bir gündesiniz. Aşk, iş, dost ortamında yüzünüz gülecektir.

ASLAN

Kariyer hayatında zirveye çıkabilirsiniz. Yeni teklifler alabilirsiniz. Borçlarınızla ilgili sıkıntılarda mutlu sona erişebilirsiniz.

BAŞAK

Pozitif bir gündesiniz. Umudu kestiğiniz konularda olumlu haber alabilirsiniz. Akademik alanda başarı sizinle olacak.

TERAZİ

Finansal olarak mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz. Kredileriniz onaylanabilir. Eşinizin gelirinde artış yaşanabilir.

AKREP

İlişkinizde pozitif bir gün. Partnerinizle romantik bir gün olabilir. Eski defterleri açmak yerine anın güzelliğini yaşayın.

YAY

Ofiste güzel gelişmeler yaşanabilir. Sağlığınızda problem varsa şifa bulabilirsiniz. Duygusal hayatta işler yoluns giriyor.

OĞLAK

Bugün hayatınızda her şey yolunda giderse şaşırmayın. Şansınız çok açık. Ayrıca aşk hayatında da yüzünüz gülecektir.

KOVA

Ailede güzel haberler kutlanabilir.Evinizle ilgili alım satım işleri varsa bugün sonuç alabilirsiniz. Maddi olarak da verimli bir gün.

BALIK

İletişim yönünüz aktif olacak. Her telefonu açın güzel bir haber bekliyorsanız gelebilir. Eğitimde de başarılı bir gündesiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s