Bugün de güzel! Bu haftayı 7’de 7 güzel kapatıyoruz. Uzun süre de bu şekilde benden duymanız zor olacaktır 🙂 Dün gerçekleşen güzel yeniayın etkileri devam etmekte ayrıca yeniaydaki Venüs-Neptün kavuşumu esas bu sabah kesinleşiyor. Aşkta, parada pozitif bir günde olacağız. Duygularımıza karşılık bulabiliriz. 13 Mart Balık burcunda yeniay yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Enerjiniz yüksek, kendinize dair istediklerinizin gerçekleştiği bir gün olabilir. Kendinizde değişimler yapabilirsiniz.

BOĞA

Sizler duygusallığı biraz daha yoğun yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Eskilere çok takılmamalısınız.

İKİZLER

Şansınız her konuda açık. Sevdiğinizle romantik zamanlar yaşayabilirsiniz. Akademik alanda kendinizi ispat edebilirsiniz.

YENGEÇ

Geleceğinize dair radikal kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu kariyer meselesi ise bugün başvuru yapmak iyi olacaktır.

ASLAN

Karamsarlıktan uzak pozitif bir gündesiniz. Her işiniz yolunda gidebilir. İlişkinizle ilgili şüpheler varsa partneriniz yersiz olduğunu gösterecektir.

BAŞAK

Gerek sağlığınızla ilgili gerek parayla ilgili geçmişte sizi üzen şeyler son bulacaktır. Harcama yaparken gerçekçi olun. Abartıya kaçmayın.

TERAZİ

Evlilikte, ilişkide güzellikler hakim olacaktır. Sevdiğinizin jestleri şaşırtabilir. Eğitimle ilgili bir başvuru yapacaksanız bugünü seçin.

AKREP

Çalışma hayatına dair kafanızdaki sorunları netliğe kavuşturabilirsiniz. Hırsınız sizi yormasın. Aşkta ayaklarınız yerden kesilebilir.

YAY

Çocuklarınızla ilgili sevinebilirsiniz. Şansınız her işte yaver gidecektir. Sevdiğinizle tutku dolu bir günde olacaksınız.

OĞLAK

Aile yakınlarınızla zaman harcamak ruhunuza iyi gelecektir. Sizden ilgi bekleyenler olabilir. Gayrimenkul işlerinizde şansınız açılabilir.

KOVA

Güzel haberlerle başlayabilirsiniz. Kardeşleriniz gündeme gelebilir. Eğitimde yapmak istedikleriniz varsa bugün harekete geçin.

BALIK

Yeniayın şansı devam ederken maddi olarak da toparlanacağınız birkaç günde olacaksınız. Sevdiğiniz romantik sürprizlerle gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s