13 Mart Cumartesi günü TR saatiyle 13:20’de 23 derece Balık burcunda yeniay meydana geliyor.

Bu yeniay herkese çok güzel gelecek. Uzun zaman sonra bunları duymak herkes için şaşırtıcı olacak ama yenilikler hayatımızda bize umut verecek. Yeniay her konuda yeni sayfaları karşımıza getirecek olsa da bu yeniayda Neptün söz sahibi olacak. Bu sefer yeni sayfalar, bizim hep aklımızda olan, hedeflediğimiz, hayal ettiğimiz konularda olacak. Neptün hep duygusal olarak düşünülse de hedef, hayal kısmını unutmayalım. Duygusallık demişken, yeniay esnasında Neptün-Venüs kavuşumu var. Bu duygusal hayatımızda da destek olacaktır. Aşk hayatında yeni bir döneme girebiliriz.

Yeniaya kavuşumda olan “Markab” sabit yıldızını unutmayalım. Bu güzel yeniayda bu yıldız hafif depresif hissettirebilir. Kazalara dikkat edelim. Bu yıldız kazalarda artış yaşatabilir. Deniz kazaları öne çıkabilir. Son olarak alkol tüketimine dikkat edelim. Aşırı tüketim veya zehirlenmeler can sıkmasın. Daha detaylı bilgileri geçen hafta videoda dinlemiştiniz.

Şimdi sıra burçlarda. Bu yeniay herkese istediklerini getirsin. Herkese bol şans! Yükseleni okumayı unutmayalım.

KOÇ

Bu yeniay size bir mesajla geliyor. Artık geçmişi tamamen sil ve hayatından çıkar diyecek. Önünüze açılan yeni yollara inanmakta zorlanabilirsiniz. Yeniayda hislerinize güvenin. Sağlıkta şifa bulabilirsiniz.

BOĞA

Bu yeniay, sizlere inanamayacağınız şekilde şans ve bereket getirecektir. Aksi işleriniz bile yoluna girecektir. Bir anda kendinizi yeni bir yola girmişken bulabilirsiniz. Başarılarınız konuşulabilir. Sosyal yardım kuruluşlarıyla çalışmalarınız artabilir.

İKİZLER

Bu yeniay, kariyer hayatında size yeni sayfalar için destek olacaktır. Statünüz artabilir. Yeni teklifler alabilirsiniz. Çalışmıyorsanız gelecekle ilgili planınız neyse durmayın harekete geçin.

YENGEÇ

Bu yeniay, sizlere çok pozitif gelecektir. Keşke olsa dedikleriniz, dilekleriniz gerçek olabilir. Hisleriniz çok güçlü olacaktır. Akademik alanda yeni bir yola girebilirsiniz. Yurt dışı işleriniz sorunsuz ilerleyebilir.

ASLAN

Bu yeniay, maddi olarak size destek verecektir. Eskiden adımını attığınız maddi bir meselede sevindirici gelişmeler olabilir. Borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ameliyat olma durumunuz varsa harekete geçebilirsiniz.

BAŞAK

Bu yeniay, partnerinizle her şeyi bir kenara bırakıp yeni bir yola girmek için fırsat verecektir. Venüs’ün şansıyla evlilik teklifleri alabilirsiniz. Ortaklıkla işiniz varsa yeni bir kariyer gelişmesi yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Bu yeniay, ofiste yenilikler getirebilir. Bu bir yönetici pozisyonuna geçmek olabilir. Sağlığınızda problemler varsa şifa bulacaksınızdır. Duygusal olarak yeni bir sayfa açmak için ideal olacak.

AKREP

Bu yeniay, sizlere şans getirecektir. Her alanda beklentileriniz gerçek olabilir. Ayrıca kalbi boş olanlara yeni bir aşk da getirecektir. Bazılarınız bir bebek müjdesi alabilir.

YAY

Bu yeniay, aileye güzel haberler getirebilir. Yeni bir birey ailenize dahil olabilir. Ailecek kutlamalar yapılabilir. Hasta olanlar şifa bulabilir. Ev, arsa işlemleriniz varsa yolunda gidebilir.

OĞLAK

Bu yeniay, eğitim hayatında yeni bir sayfa aralayabilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili sevindirici haberler alabilirsiniz. İletişim yetenekleriniz sayesinde iş hayatında sıyrılabilirsiniz. Teklifler alabilirsiniz.

KOVA

Bu yeniay, size maddi olarak derin bir nefes aldıracaktır. Gelirinizde artış yaşayabilirsiniz. Hedeflediğiniz gelir seviyesine gelebilirsiniz. Yatırımlarınızdan getirileriniz artacaktır.

BALIK

Bu yeniay, sizlerin burcunda gerçekleştiğinden her anlamda yenilikler için en çok sizlerin şansı olacaktır. Eski değil yeni ne varsa hayatınıza alın. Yeni bir iş, eğitim, aşk size iyi gelecektir.

Astromeri,

12.03.2021

 

 

 


			

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s