Bugüne güzel bir başlangıç yapıyoruz. Enerjimiz ve kendimize güvenimiz tam. Hırs yaptığımız konularda şansımız açık. Başarılı bir günde olacağız. Eskide yaşanan sorunlar tatlıya bağlanacaktır.

KOÇ

Sizlerin günü! Her anlamda şansınız açık, enerjiniz yüksek. Görünüşünüzde değişimler için ideal bir gün. Aşkta şansınız açık.

BOĞA

Geçmişte adım attığınız, emek verdiğiniz bir konuda netice alabilirsiniz. Sağlığınızda şifa bulabilirsiniz. Rüyalarınıza dikkat edin.

İKİZLER

Günün şanslısı sizlersiniz. Çevrenizde takdir göreceğiniz bir gündesiniz. Sabırsız olduğunuz bir konuda güzel haber gelebilir.

YENGEÇ

İş hayatında başarılı bir gün geçirebilirsiniz. İstediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Parayla ilgili güzel haberler gelebilir.

ASLAN

Pozitif düşünen mutlu bir Aslan haftaya başlıyor. Uğraştığınız konularda destek görebilirsiniz. Akademide başarı sizinle.

BAŞAK

Finansal olarak güzel bir gündesiniz. Borçlarınızı eritecek paralar elinize geçebilir. Zaman zaman aşırı harcama yapabilirsiniz abartmayın.

TERAZİ

İlişki ve evlilik konularınız gündemde olabilir. Sevdiğinizle agresif değil yapıcı bir günde olacaksınız. Şanssızım derken şansınız dönebilir.

AKREP

Ofiste verimli bir gün geçirebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. Duygusal hayatınızda tutkulu bir gündesiniz. Sağlığınızda da enerjiniz güzel.

YAY

Şansınıza güvenin çünkü bugün çok var! Özellikle aşk hayatında mutlu olabilirsiniz. Her konuda işler yolunda gidebilir. Çocuğunuz sevindirebilir.

OĞLAK

Aile bireyleriyle ilgili pozitif haberler alabilirsiniz. Hasta biri şifa bulabilir. Evinizle ilgili alım satım işleri varsa yolunda gidebilir.

KOVA

Hangi konuda beklentideyseniz güzel haber gelebilir. Eğitimde başarılar gelebilir. Kardeş, akraba bir sorun varsa düzelebilir.

BALIK

Sizlerin şansı maddi konularda açık. Beklediğiniz paralar gelebilir. Gelirinizde, kazancınızda artış olabilir. Hastalıklarınızda şifa bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s