Bugün de güzel bir gün. Sevgililer gününe yakışır görünümler var. Zaten 11 Şubat yeniayında Venüs-Jüpiter kavuşumu, bunun sinyalini vermişti. Bugün ayrıca Mars-Neptün ve gece Merkür-Jüpiter destek olacak. Mars, duygusal hayatta harekete geç, cesaretini topla diyecek. Merkür, seviyorsan söyle diyecek. Ama bu Merkür retro olduğundan cevap almanız gecikebilir. Bu tabii ki günün anlam ve önemiydi. Bilelim ki tehlikeli görünümler 17 Şubat’ın yaklaşmasıyla artıyor. Ayrıca Ay, 10:28-18:54 arası boşlukta kalacak.

KOÇ

Sizler için hem aşkta hem parada güzel bir gün. Ay boşluktayken eski işleri tamamlamak hızlı olacaktır. Akşam şansınız açılıyor.

BOĞA

Duygusal karamsarlığınız bitiyor. Yakınlarınızdan güzel bir haber duyabilirsiniz. Cesur kararlar alabilirsiniz.

İKİZLER

Geçmişte savaşını verdiğiniz bir konuda zafer sizin olabilir. Zihniniz çok dolu olabilir. Yeni aktivitelere merak salabilirsiniz.

YENGEÇ

Çevrenizde başarılarınız konuşulabilir. Emekleriniz karşılıksız kalmayabilir. Ay boşluktayken eğitimle ilgili dikkatli olalım.

ASLAN

Kariyerinizle ilgili harekete geçebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi eyleme dökme vakti. Ay boşluktayken alışveriş yapmayın.

BAŞAK

Sizi mutlu edecek kişinin yine önce kendiniz olduğunu unutmayın. Pozitif bir gün. Sevdiğinizle tutkulu zamanlarda olacaksınız.

TERAZİ

Finansal olarak güzel bir gün. Harcamalar yapmak yerine parayı elinizde tutun. Ay boşluktayken işinizde aksamalar olabilir.

AKREP

Yeni haftaya girmeden ilişkinizde onarmak istedikleriniz varsa harekete geçin. Yapıcı olduğunuzda her şey tatlıya bağlanacaktır.

YAY

Sağlığınızda şifa bulabilirsiniz. Enerjiniz artabilir. Kendinizden çok sevdiklerinize vakit ayırabilirsiniz. Akşam aşkta şansınız açık.

OĞLAK

Partneriniz size sürprizler yapabilir. Aşk bugün ruhunuza iyi gelecektir. Ay boşluktayken eğitimde zihninizi toplamak zor olabilir.

KOVA

Ailenizde emek verdiğiniz bir konuda mutlu sona ulaşabilirsiniz. Hayal dedikleriniz gerçek olabilir. Ay boşluktayken maddi işlemlerinize dikkat.

BALIK

Bugün beklentide olduğunuz bir konuda güzel haber gelebilir. Şansınız açık. Yakınlarınızın sağlığıyla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s