11 Şubat Perşembe günü TR saatiyle 22:05’te Kova burcunda 23 derecede yeniay meydana geliyor. Detaylarına birazdan bakacağız ama haftalık videoda dinlediğiniz üzere, iyi mi kötü mü kararı siz vereceksiniz. Ben sadece ihtimalleri söyleyeceğim. 😊

Önce güzelliklerden başlayalım. Çünkü kaç haftadır ağzımdan güzel bir şey çıkmadı. Hazır elimizde mutluluk varken önce onu açıklayalım.

Güzellikler, güzellerden geliyor. Kimdir bunlar Venüs ve Jüpiter. Kendileri aslında yeniayla kontakta değiller fakat hep deriz ya yeniayın, dolunayın etrafına bakmak gerek. Etrafa bakınca yine Kova burcunda kavuşan bir Venüs-Jüpiter ikilisi görüyoruz. Bu bir kere bireysel olarak şanstır. Hayatımızdaki yeni sayfalarda, adımlarda destek olur. Özellikle ilişkilerde ve maddi konularda tam umudu kesmişken adeta bir ışık olur. Yani, bireysel olarak şanslı bir yeniay mı orasına evet diyebiliriz. Kendisi retroda da olsa Merkür de 2 derece farkla bu ikiliye göz kırpıyor. Özellikle retrodan önce adım attığınız konularda tam da olmadı derken bir anda güzel haber gelebilir. Buraya kadar gayet güzel. Bireysel olarak sevinmeliyiz de peki ya toplumsal olarak?

Öncelikle yeniaydan ziyade Merkür retrosu videosunda bahsettiğim 10 Şubat tarihi açılışı yapıyor. Bu tehlikelidir. İşin içinde Mars vardır ve pek sevmeyiz. Yeniayın yakınlarında böyle görünümler benim hoşuma gitmez. Afetler konusunda Şubat aylık yorumlarında yazdığım A,B,C planlarımız hazır olsun derken 10 Şubat ile buna daha dikkat etmek gerekir. Küçük Mars ve Merkür mü bizi korkutacak? Tabii ki hayır. Çünkü Şubat ayında sahneye assolistimiz Satürn çıkıyor ve ben son noktayı koymadan kimse rahat etmesin diyerek ensemizde olacak. Yaptığı açılar hiç hiç tatlı değil. 17 Şubat’ta Uranüs ile kesinleşecek olan açılarından biri, bu yeniayda 1 derece farkla aktif! Bu yüzden beklenmedik her koşula özellikle doğal afete karşı planlarımız hazır olsun. İkincisi ise, 28 Ocak dolunayında bahsettiğim asteroitten geliyor. Orada ne demiştik virüs yayılımını arttıracak vakalara dikkat edelim. O zaman bu asteroid “Hygeia” dolunayla kontaktaydı. Fakat şimdi daha beteriyle! Satürn ile 180 derece karşıt ve Satürn öğretmendir. Ders almamışsak gazabı büyük olur. Kısacası virüsle ilgili yayılırsak aman aşı geldi dersek Satürn tokatlarıyla gelecek. Özellikle 11 Şubat itibariyle bir aylık süreçte her zamankinden tedbirli olalım. Satürn, ülkenin ölüm evinde dolaşırken gerek virüs gerek afetler için bu açılar tatlı değil.

Şimdi ben güzeli de yazdım kötüyü de. Bireysel olarak iyi, burçlarınızın içinde kötü yorumlar olmayacak. Negatiflikler toplumsal olarak bizi gerecektir. 11 Şubat yeniayında Venüs bu kadar güzelken, 14 Şubat’ta yeni aşklar, şahane mutluluklar da olur derdim ama siz siz olun sevdiğinize hediye olarak afet çantası alın. 2021’de en güzel hediye bu olacak. Şakası yok Şubat, Ocak’tan daha sert mesajlarla geliyor. Daha önümüzde Mayıs’lar Ağustos’lar var. Şubat ayı, artık bir afet çantamız veya B planımız yoksa tam da bunları düşünmek için ideal olacaktır.

Aşağıda burçlarınızın yeniay yorumlarını okuyabilirsiniz. Yükselen burcu okumayı unutmayalım.

KOÇ

11 Şubat’taki yeniay, sizler için umut olacak. Keşke dedikleriniz bir bir gerçek olabilir. Aşkta inanılmaz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Şansım yok diyen Koç’lar bu yeniaydan sonra şansa inanacaktır.

BOĞA

Yeniay, agresif olduğunuz kariyer konularında size bir şans verecektir. Özellikle bu iş hayatında sadece başarı değil maddi olarak da destekler getirecektir. Sadece Merkür retro bitmediği için yeni bir işe halen başvurmayın.

İKİZLER

11 Şubat yeniayında, sizler akademik alanda yeni bir adım atabilirsiniz. Ayrıca aşkta her şey ters gidiyor derken bir anda şansınız dönebilir. Hislerinize güvenin.

YENGEÇ

Yeniayda sizler için finansal olarak şans var. Bu sebeple parayla ilgili her şeyi bu yeniaya bırakmak iyi olacaktır. Ayrıca bu yeniayda eşinizin gelirinde artış olabilir. Bir miras meselesi varsa lehinize dönebilir.

ASLAN

11 Şubat yeniayı tam da gerginlik yaşadığınız ilişki konularında yeni bir başlangıç için sizleri destekleyecektir. Eskideki her şeyi bırakıp aşkla yola devam edebilirsiniz. Ortaklıkla olan işinizde maddi geliriniz artabilir.

BAŞAK

11 Şubat yeniayında agresif olduğunuz ofiste yeni başlangıçlar için güzel zamanlar olacaktır. Duygusal hayatınızda da karamsarken ansızın biri kalbinizi çalabilir. Sağlığınızda güzel sonuçlar alabilirsiniz.

TERAZİ

11 Şubat yeniayıyla beraber aşk hayatınızda şanslı ve yeni bir döneme gireceksiniz. Hatta bu Venüs-Jüpiter ikilisini en çok Terazi’ler görecektir. Bir bebek haberi alabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili sevindirici haberler gelebilir.

AKREP

11 Şubat yeniayında aileye sevinçli haberler gelebilir. Yeni bir birey katılabilir. Gayrimenkul işlerinizde maddi olarak güzel sonuca ulaşabilirsiniz.

YAY

11 Şubat yeniayı sizlere hiç ummadığınız güzel haberler getirecektir. Bunu sevdiğinizden de duyabilirsiniz. Ayrıca eğitimde bir başvurunuz, sınavınız varsa güzel sonuçlanacaktır.

OĞLAK

11 Şubat yeniayıyla beraber ayın başındaki maddi risklerin aksine finansal olarak mutlu olacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önünüzde maddi olarak yeni kapılar açılabilir. Gelirinizde artış olabilir.

KOVA

11 Şubat yeniayı sizlerin burcunda gerçekleştiğinden her anlamda yeni sayfalar açacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kesinlikle ben yapamam değil ben yaparım diyerek her konuda harekete geçin. Dış görünüşünüzde radikal değişimlere gidebilirsiniz.

BALIK

11 Şubat yeniayı sizlere psikolojik olarak iyi gelecektir. Aklınıza taktığınız ne varsa bir bir size yük olmaktan çıkacaktır. Geçmişteki biri tekrardan dönmek isteyebilir.

Astromeri,

09.02.2021

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s