28 Ocak Perşembe Türkiye saatiyle 22:16’da 9 derece Aslan burcunda bir dolunay oluşuyor. Yine ara sıra söylediğim gibi keşke oluşmasa…

Nedenlerine hemen geçeceğiz. Özellikle dolunaydan 6 saat sonra kesinleşen güzelim Güneş-Jüpiter kavuşumunun da şansını ortadan kaldıracak.

Sebepler çok sırasıyla başlayalım. Öncelikle dolunayın kendi kontaklarına sonra da etrafı dediğimiz diğer gezegenlere bakacağız. Dolunayın en tehlikeli görünümlerinden biri tam bir derece farkla Boğa burcundaki Mars ile kontak kurması. Bu hem sert bir açı hem de bizim ülke için hayra alamet değil. Peki bu Mars kiminle kavuşumda? Beklenmedik her şeyi yaratan Uranüs ile. Otomatik olarak Mars-Uranüs ikilisi sabit burç olan Aslan’daki dolunayı görüyor. Bu hiç hiç hoş değil. En son Uranüs bu şekildeyken 31 Ekim dolunayında yer almıştı. 30 Ekim ne olduğunu biliyoruz. Şimdi yanında Mars var her şeyi şiddetlendiren ve tehlikeleri arttıran. Videoda can sıkmaktan evet ben de bıktım ama ülkenin her yeri önümüzdeki 15 gün çok dikkatli olalım.

Bitmedi güzelim Jüpiter-Güneş kavuşumu Kova burcundan tam 180 derece karşıt yapıyor Ay’a. Yani bir karşıtlık varken Jüpiter olan şeyi büyütür şans getirmez. Bu sebeple aslında Cuma günü kesinleşecek Güneş-Jüpiter kavuşumunu tadamayacağız. Normal bir zaman olsa çok güzel bereketli bir gün olacaktı. Hatta istediğiniz, dilediğiniz ne varsa yapın dileyin derdim. Ama etrafta bu kadar tehlikeli şeyler varken bunu demem magazin başlığından ibaret olur.

Dolunayın son uyarısı ise bayadır üstünde durmadığım virüsten gelecek. Çünkü virüsten bahsetme sırası şimdi olmalı. Neden? Mars mı Uranüs mü hani bunlar beklenmedik afet, yeraltı gibi şeylerdi diyeceksiniz. İşte astrolojinin güzelliği, engin bilgileri burada çıkıyor. Tabii ki bunu Mars değil, bir asteroid tetikliyor. Ben bu asteroidi özellikle danışmanlıklarda da kullanırım. Çünkü sağlıkla ilgili ciddi sonuçlar getirir. Canlı yayınlarda da adı geçmiştir. İsmi “Hygeia” olan bu asteroid sağlıkla ilgili konularda söz sahibidir. Hatta isminin kökeni hijyenden gelir. İşte bu Hygeia dolunayda Güneş-Jüpiter ikilisine karşıt. Yani mevcut sağlık sorunu büyüyebilir. Gündemde bir pandemi varken ben bu dolunayda derim ki virüs son sözünü söylemedi. Adı üstünde hijyen diyoruz daha fazla tedbirli olalım. Aşı haberleriyle salmayalım. Pandemi olmasa sağlığınıza dikkat edin derdim. Ama pandemi olduğu için elimizde bir virüs gerçeği var ve hijyen diye bağıran bir asteroid varken aman dikkat. Bu sırf bizim ülke için değil her yer için geçerli. Ama Uranüs-Mars beklenmedik durumlar daha çok bizim ülkede aktif olabilir. Mars-Jüpiter ise yine dünyada patlamaları gündeme getirebilir. Mesela Beyrut 4 Ağustos patlamasında bu görünüm yine aktifti.

Bitti mi hayır. Etrafta kötü. Dolunayın kendisi değil etraftaki gezegenlere bakalım. Dolunay esnasında assolist Satürn, Uranüs’e sert açıya giderken yakalanıyor. Daha bu netleşmeyen bir açı ama ikisi birbirini görüyor olacak. Satürn varsa işin içinde ben derim ki hem afet hem virüs eğer ders almadıysak vay halimize.

Gördüğünüz gibi ben olanları yazdım. Gönül isterdi güzel şeyler söyleyeyim. Ama yazdığım gezegenlerin açılarını internette araştırın hiçbiri güzel şeyler değil. Böyle dolunayda ümit veremiyorum. Dikkatli ve her şeye hazırlıklı olalım demekten başka bir şey diyemem. Yıllık ve aylık yorumlarda neden Ocak-Şubat dikkat dememi daha net görüyorsunuzdur. Bireysel olarak agresif olacağız. Kalp kırmamaya özen gösterelim.

Aşağıda burçlarınıza dair yorumları okuyabilirsiniz. Yükseleni unutmayalım.

KOÇ

28 Ocak dolunayı güzel başladığınız aşk hayatında ay sonunda krizler yaratabilir. Flört aşamasında olan bir durumda hemen önyargılı olmayın. Çocuklarınıza da dikkat etmelisiniz.

BOĞA

28 Ocak’ta Aslan burcundaki dolunay yakınlarınızla ilgili krizler yaratabilir. Ailede birinin rahatsızlığı gündeme gelebilir. Sizler de hem ruhsal hem fiziksel olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

İKİZLER

28 Ocak Aslan burcundaki dolunayda ise kardeşleriniz, akrabalarınız gündeme düşebilir. Eğitimde sınavlarınız varsa çok dikkatli okuyun. Söylediğiniz sözler eleştiri alabilir.

YENGEÇ

28 Ocak Aslan dolunayında değerli eşyalarınıza, paralarınıza dikkat etmelisiniz. Yüklü ödemeler altına girmek için iyi bir zaman değil.

ASLAN

28 Ocak’ta sizlerin burcunda agresif bir dolunay oluşuyor. Ay biterken sizi bu gerecektir. Gerek sağlık gerek aşk gerekse iş her konuda dikkatli olmalısınız.

BAŞAK

28 Ocak dolunayında sağlık konuları karşınıza gelebilir. Bu beklenmedik bir ağrı veya rahatsızlık olabilir. Ayrıca geçmişte bitti dediğiniz bir mesele yine karşınıza gelebilir.

TERAZİ

28 Ocak Aslan dolunayında çevrenizde duyduklarınız can sıkabilir. Arkadaş ortamında söylenenler kalp kırabilir. Aşk hayatında olayları büyütmemeye dikkat edin.

AKREP

28 Ocak Aslan dolunayı agresif geliyor. Sizleri kariyer hayatında zorlayabilir. Beklenmedik şeyler yaşayabilirsiniz. Evin içinde elektrikli, yanıcı aletlere dikkat edin.

YAY

28 Ocak Aslan dolunayı karamsar yapabilir. Sizi aşağı çeken insanlar çoğalabilir. Ayrıca, agresif etkiler sizi seyahatlerinizde zorlayabilir. Eğitimde haksızlıklar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

28 Ocak Aslan burcundaki dolunayda paranıza dikkat edin. İnternet harcamalarında dolandırıcılık olmasın. Miras konusu varsa hakkınız yenilebilir iyice kontrol edin.

KOVA

28 Ocak Aslan dolunayında evliliğinizde agresif zamanlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde var olan sorunlar büyüyebilir. Kendinizle ilgili alacağınız kararları bekletin yanlış olabilir.

BALIK

28 Ocak dolunayı sizler için de sert olacak. Sizler bu dolunayda sağlığınızı ihmal etmeyin. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat edin. Ofis ortamında beklenmedik şeyler yaşanabilir.

Astromeri,

27.01.20201

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s