Bugün en agresif gün diyebiliriz. Dolunay 22:16’da Aslan burcunda gerçekleşiyor. Dolunayın detaylarını okumak için tıklayabilirsiniz. Burçlarınızın alacağı etkileri aşağıda okuyabilirsiniz.

KOÇ

28 Ocak dolunayı güzel başladığınız aşk hayatında ay sonunda krizler yaratabilir. Flört aşamasında olan bir durumda hemen önyargılı olmayın. Çocuklarınıza da dikkat etmelisiniz.

BOĞA

28 Ocak’ta Aslan burcundaki dolunay yakınlarınızla ilgili krizler yaratabilir. Ailede birinin rahatsızlığı gündeme gelebilir. Sizler de hem ruhsal hem fiziksel olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

İKİZLER

28 Ocak Aslan burcundaki dolunayda ise kardeşleriniz, akrabalarınız gündeme düşebilir. Eğitimde sınavlarınız varsa çok dikkatli okuyun. Söylediğiniz sözler eleştiri alabilir.

YENGEÇ

28 Ocak Aslan dolunayında değerli eşyalarınıza, paralarınıza dikkat etmelisiniz. Yüklü ödemeler altına girmek için iyi bir zaman değil.

ASLAN

28 Ocak’ta sizlerin burcunda agresif bir dolunay oluşuyor. Ay biterken sizi bu gerecektir. Gerek sağlık gerek aşk gerekse iş her konuda dikkatli olmalısınız.

BAŞAK

28 Ocak dolunayında sağlık konuları karşınıza gelebilir. Bu beklenmedik bir ağrı veya rahatsızlık olabilir. Ayrıca geçmişte bitti dediğiniz bir mesele yine karşınıza gelebilir.

TERAZİ

28 Ocak Aslan dolunayında çevrenizde duyduklarınız can sıkabilir. Arkadaş ortamında söylenenler kalp kırabilir. Aşk hayatında olayları büyütmemeye dikkat edin.

AKREP

28 Ocak Aslan dolunayı agresif geliyor. Sizleri kariyer hayatında zorlayabilir. Beklenmedik şeyler yaşayabilirsiniz. Evin içinde elektrikli, yanıcı aletlere dikkat edin.

YAY

28 Ocak Aslan dolunayı karamsar yapabilir. Sizi aşağı çeken insanlar çoğalabilir. Ayrıca, agresif etkiler sizi seyahatlerinizde zorlayabilir. Eğitimde haksızlıklar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

28 Ocak Aslan burcundaki dolunayda paranıza dikkat edin. İnternet harcamalarında dolandırıcılık olmasın. Miras konusu varsa hakkınız yenilebilir iyice kontrol edin.

KOVA

28 Ocak Aslan dolunayında evliliğinizde agresif zamanlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde var olan sorunlar büyüyebilir. Kendinizle ilgili alacağınız kararları bekletin yanlış olabilir.

BALIK

28 Ocak dolunayı sizler için de sert olacak. Sizler bu dolunayda sağlığınızı ihmal etmeyin. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat edin. Ofis ortamında beklenmedik şeyler yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s