Bugün de sert etkiler hakim. Ay’ın açıları pek tatlı değil. Ama başka bir gündem var. Güneş bugün Türkiye saatiyle 13:43’te Balık burcuna geçiyor. İyi ki doğdunuz Balık burçları! Her sene Güneş farklı günlerde veya saatlerde burç değiştirir. Her burcun geçiş günlerinde doğduysanız en doğru yöntem haritanızdan Güneş’in hangi burçta olduğuna bakmaktır. Örneğin bu sene 13:43’ten önce doğanlar hala Kova burcuyken, 13:43 ve sonrası doğan bebekler Balık burcu olacak. Gördüğünüz gibi gün içinde bile burç değişiyor. Bunu ücretsiz hesaplamak için tıklayabilirsiniz. Aşağıda Güneş-Balık geçişinin, 20 Mart’a kadar burçlarınıza olan etkisini okuyabilirsiniz. Ama bugün de agresif aklımızda olsun.

KOÇ

Sizlerin hem psikolojik hem fiziksel sağlığında düzelmeler olacaktır. 20 Mart’a kadar eski defterler açılsa da siz önünüze bakmalısınız. Kişisel gelişim çalışmalarına ilgi duyabilirsiniz.

BOĞA

20 Mart’a kadar Boğa ve yükselen Boğa’lar için bir nebze derin nefes alma vakti olacak. Hayatınızdaki şans bir anda dönecek. Her alanda işim rast gidiyor diyeceksiniz.

İKİZLER

20 Mart’a kadar sizler için kariyer konularında güç kazanma zamanı olacaktır. Geleceğinize dair yöne verme zamanı şimdi başlayacaktır. Sadece yeni adımlar için Merkür retrosunun bitmesini bekleyin.

YENGEÇ

20 Mart’a kadar bu geçiş sizler için pozitif bir zaman diliminin de habercisi olacaktır. Akademik alanda zirveye çıkabilirsiniz. Bazılarınız yer değişikliği düşünebilir.

ASLAN

20 Mart’a kadar finansal olarak güçleneceğiniz bir zamanda olacaksınız. Borçlarınızla ilgili derin bir nefes alabilirsiniz. Kredileriniz onaylanabilir. Eşinizin geliri artabilir.

BAŞAK

20 Mart’a kadar sizler için ilişki hayatında romantik zamanlar olacaktır. Sevdiğinizle aranızdaki bağ daha da güçlenecektir. Ortaklık işiniz varsa işleriniz yoluna girebilir.

TERAZİ

20 Mart’a kadar çalışma hayatınızda güç kazandığınız, terfi aldığınız bir süreçte olacaksınız. Sağlıkta şifa bulduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Mantıktan çok duygusal kararlar alabilirsiniz.

AKREP

20 Mart’a kadar aşk hayatında çok şanslı olacaksınız. Çocuklarınızla ilgili beklentilerinizde müjdeli haber gelebilir. Şansa ihtiyacım var dediğiniz konularda harekete geçin.

YAY

20 Mart’a kadar haneye güzel haberler gelebilir. Taşınmak istiyorsanız veya alım-satım işleriniz varsa hayırlı gidecektir. Ailede hasta olan biri şifa bulabilir.

OĞLAK

20 Mart’a kadar iş hayatında iletişim yönünüz aktif olacaktır. Konuşmalarınızla ilgi toplayabilirsiniz. Eğitimde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili problemlerde güzel haberler gelebilir.

KOVA

20 Mart’a kadar gelirinizde artış olabilir. Yatırımlarınızda güzel getiriler elde edebilirsiniz. Değerli bir eşyaya sahip olabilirsiniz. Sevdiğinizden hediyeler alabilirsiniz.

BALIK

20 Mart’a kadar sizlerin dönemi olacak. Beklentide olduğunuz konularda güç kazanacaksınız. Güzel sevinçler yaşayacaksınız. Aşkta da romantizm hakim olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s