Haftanın birbirinden tehlikeli görünümleri devam ederken bugün de Ay sert açılar yapıyor olacak. Sırasıyla Satürn ve Jüpiter ile kontaklar kuracak. Bireysel olarak agresif bir ruh halinde olabiliriz. Olayları büyütmemeye özen gösterelim. Dün netleşen Mars-Uranüs kavuşumuna bugün Ay da dahil oluyor. Her daim dikkatli olmaya devam.

KOÇ

Parayla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Beklediğinizden fazla bir borçla yüzleşebilirsiniz. Değerli eşyalara dikkat edin.

BOĞA

Sizlerin günü olsa da bu hafta Boğa olarak çok gerginlikler yaşayabilirsiniz. Öfkenize, söylediklerinize bugün dikkat edin. Kariyerde yöneticiniz can sıkabilir.

İKİZLER

Sağlık teması bu hafta ön planda ve bugün daha da dikkat edin. Geçmiş ilişkileriniz karşınıza gelebilir. Duyduklarınız, gördükleriniz hoşunuza gitmeyebilir.

YENGEÇ

Şansınız olsa da bugün değil yarın bunu daha iyi göreceksiniz. Bugün gerginlikler sizi sosyal çevrenizde bulabilir. Dostlarınız kalp kırabilir.

ASLAN

İş hayatında stresli bir gün geçirebilirsiniz. Elinizde olmayan aksilikler can sıkabilir. İlişkinizde ani kararlar almayın.Gerçek sandıklarınız yanıltıcı olabilir.

BAŞAK

Yolculuklarınızda dikkatli olun. Eğitimle ilgili konularınız varsa dikkatiniz dağınık olabilir. Sağlığınızda ufak bir şey olsa dahi ihmal etmemek iyi olacaktır.

TERAZİ

Kredi işlemlerinizle, borçlarınızla ile ilgili konularda aksilik çıkabilir. Gelirinizden fazla olacak harcamalar altına girmeyin. Maddi olarak riskli bir gün.

AKREP

Evliliğinizde, ilişkinizde krizler yaşanabilir. Aklınıza ilk geleni söylemek yerine önce derin bir nefes alın. Partneriniz de alttan almakta zorlanabilir.

YAY

Duygusal olarak karamsar olabilirsiniz. İyi niyetinizi suistimal eden kişilerle mesafe koyabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmenizde yarar var.

OĞLAK

Agresif ruh halini aşk hayatınızda yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin başında hemen negatife odaklanmayın. Çocuğunuzla ilgili de gerginlikler yaşanabilir.

KOVA

Evin içinde riskli hareketlerden sakının. Ailenizle aranız açılabilir. Yaşça büyük bireylerle aranızda fikir ayrılıkları olabilir. Alttan almaya özen gösterin.

BALIK

İletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Fakat bu durum sizi gerginleştirebilir. Söyledikleriniz sert kaçabilir. Kardeşlerinizle aranız açılabilir. Eğitimde iki kere her şeyi kontrol edin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s