Haftanın sonuna geliyoruz ama bugün ilk güzel gün diyebiliriz. O da sadece bireysel olarak geri kalan gündem hep aynı. Bugün parayla ilgili beklentilerimizde sevinebiliriz. İlişkilerde de işler yoluna girebilir. Özellikle sabah saatlerinde aşkta da şans var. Hem sert etkilerden hem Merkür bugün agresif olduğundan sözlere dikkat etsek bugün için yeterlidir.

KOÇ

Para konularında şansı açılanlardan birisiniz. Sağlıkla ilgili beklentiniz varsa güzel sonuç elinize geçebilir. Eski biri tekrardan size geri dönebilir.

BOĞA

Sizlerin günü diyebiliriz. Çok stresli bir haftadan geçiyorsunuz ama bugün sizi sevindiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dış görünümde değişimler düşünebilirsiniz.

İKİZLER

Enerjinizi düşük hissetseniz de aşkta yaşadıklarınız sizi mutlu edebilir. Eğer hayatınıza yeni biri girecekse sırf eski biri için kararsız kalmayın. Zihnen de değişmek iyi gelecek.

YENGEÇ

Şansınızın çok açık olduğu bir gündesiniz. Bir anda yaşadığınız gelişmeler mutlu edebilir. Aşkta da bu şans sizi bulacak. Kendinize güvenince her işiniz yolunda gidecektir.

ASLAN

Kariyerdeki kara bulutlar bugün dağılabilir. İşlerinizde başarı gelebilir. Maddi olarak da destekleyici bir gün. Eşinizin gelirinde artış olabilir.

BAŞAK

Pozitif bir güne uyanıyorsunuz. Umut ettikleriniz gerçek olabilir. Yüksek öğrenimde işleriniz varsa şans sizinle olacak. Aşkta tutkulu bir gündesiniz.

TERAZİ

Aksi giden finansal işleriniz varsa bugün her şey yoluna girebilir. Sağlığınızda da enerjiniz yüksek olacak. Ailecek beklediğiniz bir gelişme varsa bugün sevinebilirsiniz.

AKREP

Sevdiğinizle olan problemleriniz bugün tatlıya bağlanabilir. Evlilik hayatında güzel ve romantik bir süreçte olacaksınız. Ortaklıkla olan işlerinizde geliriniz artabilir.

YAY

Kendinizden çok bugün başkaları için çaba sarf edebilirsiniz. Altınızda çalışan ekiple güzel işlere imza atabilirsiniz. Aile bireylerini ilgilendiren duygusal bir an yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Güzel görünümler sizi de psikolojik olarak yükseltecek. Gücünüzü her alanda ispat ettiğiniz bir gündesiniz. Aşk hayatındaki krizler son bulacaktır.

KOVA

Yakınlarınızla kutlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul işleriniz varsa yolunda gidebilir. Geçmişinizde bıraktığınız bir kişi tekrardan aklınızı karıştırabilir.

BALIK

Gerek iş gerek eğitim hayatında çevrenizde parmakla gösterilebilirsiniz. Duygusal yönünüz bugün ağır basacak. Hislerinize güvenmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s