Bugün TR saati ile 23:39’da Güneş Kova burcuna geçiyor. Yani Kova burçlarının dönemi başlıyor. İyi ki doğdunuz Kova’lar! Her sene Güneş, burçlara farklı zamanlarda geçer. Burç geçiş günlerinde doğduysanız burcunuzu yanlış biliyor olabilirsiniz. Doğdunuz saate göre belki Oğlak burcu olabilirsiniz. Bunu en iyi doğum haritasında Güneş’in hangi burçta olduğuna bakarak öğrenebilirsiniz. Ücretsiz bakmak için tıklayabilirsiniz. Bu sene 19 Ocak 23:39’a kadar doğan bebekler halen Oğlak burcu, 23:39 ve sonrası doğanlar ise Kova burcu olacaktır. Günün geneli ise ne iyi ne kötü diyebiliriz. Sadece gündüz ilişkilerde kriz olabilir dikkat. Güneş-Kova geçişinin etkilerini aşağıda okuyabilirsiniz. Her zaman büyük gezegenlerin bu konularda zaman zaman kriz çıkartacağını arka planda hep hatırlayalım.

KOÇ

18 Şubat’a kadar Güneş sizlere şans vermeye geliyor. Yapamadığınız veya gözünüzde büyüyen her şeyde arkanızda destek olacaktır.

BOĞA

18 Şubat’a kadar Güneş sizlere kariyerde destek olmaya geliyor. İş hayatında zirveye çıkabilirsiniz. Çalışmayanlar için gelecek planlarını devreye sokmak için iyi bir dönem.

İKİZLER

18 Şubat’a kadar Güneş akademik alanda sizlere güç verecektir. Taşınma, yurt dışı işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Karamsarken sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz.

YENGEÇ

18 Şubat’a kadar Güneş sizler için maddi olarak destek verecektir. Bu borçlarınızın erimesi veya elinize toplu para geçmesi şeklinde olabilir.

ASLAN

18 Şubat’a kadar Güneş ilişki ve evlilik konularında güçlendirecektir. Ego savaşları yerine aşkın tadına varmaya bakın. Düzelmeyecek hiçbir sorun kalmayacaktır.

BAŞAK

18 Şubat’a kadar Güneş çalışma hayatında güç verecektir. Altınızda çalışanlarla güzel bir süreçte olabilirsiniz. Sağlıkta desteğiniz olsa da dikkat etmeye devam.

TERAZİ

18 Şubat’a kadar Güneş aşk hayatında sizlere şans verecektir. Kalbi boş olanlar için olumlu bir dönem olacaktır. Çocuğunuzla ilgili sevindirici gelişmeler yaşanabilir.

AKREP

18 Şubat’a kadar Güneş hanenizde size destek olacaktır. Ailede kutlanacak gelişmeler olabilir. Gayrimenkul işlemleriniz varsa beklediğiniz şekilde sonuçlanabilir.

YAY

18 Şubat’a kadar Güneş eğitimde fırsatlar getirebilir. Kardeşlerinizle ilgili sorunlar çözülebilir. Çalışmaktan ara verip sosyal hayata vakit ayırabilirsiniz.

OĞLAK

18 Şubat’a kadar Güneş gelirinizde artışlar yaşatabilir. Yatırım fikirleriniz varsa eyleme dökebilirsiniz. Harcamalarda abartıya kaçmamaya dikkat.

KOVA

18 Şubat’a kadar sizlerin dönemi diyebiliriz. Arkanızda görünmeyen bir güç olacak. Jüpiter şans verirken Güneş güç verecek. Kendinizle ilgili hiçbir şeyi ertelemeyin.

BALIK

18 Şubat’a kadar Güneş sizlere cesaret edemediğiniz, arkanızda bırakamadığınız konularda destek olacak. Psikolojik olarak size iyi gelecek bir dönemde olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s