Bugün de güzel bir gün hatta en güzellerinden diyebiliriz. Merkür Güneş’in kalbinde dediğimiz bir gündeyiz. Yay burcundaki bu görünüm maneviyatımızı güçlendirecek. Dualarımız, dileklerimiz gerçek olabilir. Bugün içinizden ne geçiyorsa çok içten dileyin. Mistik bir zaman dilimindeyiz. Onun dışında Merkür bu kavuşumdan sonra gece saatlerinde Oğlak burcuna geçiyor. Merkür-Oğlak etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

8 Ocak 2021’e kadar kariyer hayatınızda kendinizi geliştirebilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Bu defa sorunlar için değil yeni teklifler için telefonunuz çalabilir.

BOĞA

8 Ocak 2021’e kadar yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde güzel yerlere gelebilirsiniz. Öğrenmeye açık bir dönemde olacaksınız. Astroloji, felsefe gibi konulara ilginiz artabilir.

İKİZLER

8 Ocak 2021’e kadar borçlarınızla ilgili konularda düzenlemelere gidebilirsiniz. Miras haberi alabilirsiniz.

YENGEÇ

8 Ocak 2021’e kadar eşinizle, sevgilinizle daha yakın olacağınız, birbirinizi ihmal ettiyseniz konuşup aranızdaki gerilimi bitireceksinizdir.

ASLAN

8 Ocak 2021’e kadar yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni detaylar öğrenebilirsiniz.

BAŞAK

8 Ocak 2021’e kadar hoşlandığınız kişiyle daha fazla iletişimde olacağınız bir dönemdesiniz. Çocuklarınızın hayırlı haberlerini alabilirsiniz.

TERAZİ

8 Ocak 2021’e kadar ailenizi ilgilendiren bir durumla ilgili haberler alabilirsiniz. Gayrimenkul işlerinizde olumlu haberler gelebilir.

AKREP

8 Ocak 2021’e kadar eğitim hayatınıza daha fazla önem verebilirsiniz. Planlı çalışmalarınız sayesinde herkesin önünde yer alabilirsiniz.

YAY

8 Ocak 2021’e kadar gelirinizde artışlar olacağının haberleri size gelebilir. Aldığınız maaşta veya primde yükselişler olabilir.

OĞLAK

8 Ocak 2021’e kadar enerjinizi yerine getirecek güzel haberler alacağınız bir süreçte olacaksınız. Bu kariyer hayatınızı ilgilendiren bir durum da olabilir.

KOVA

8 Ocak 2021’e kadar geçmişinizde bıraktığınız birinden haber alabilirsiniz. Eski defterler tekrardan açılabilir.

BALIK

8 Ocak 2021’e kadar sosyal yardım kuruluşlarında yer alabilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olanlara destek olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s