Bugünün gündemi çok fazla! Öncelikle Kuzey yarım kürede kış başlıyor. Saat 13:02’de Güneş Oğlak burcuna geçiyor ve bu da astrolojik olarak kış dönemine resmi olarak adım attığımızı gösteriyor. Ayrıca Güneş Oğlak burcuna geçtiğinde Oğlak burçlarının dönemi başlar. İyi ki doğdunuz Oğlak’lar! Her zaman dediğimiz gibi burç değişim günlerinde doğanlar burçlarını haritadaki Güneş derecesinden bulmalılar. Yıllarca burcunuzu Oğlak bilirken belki sabah doğduğunuz için Yay olabilirsiniz. Ücretsiz olarak doğum haritanızdan bulmak için tıklayınız.

Bitmedi dünyaya 200 yıllık bir döngü getiren Satürn-Jüpiter kavuşumu da bugün Kova burcunun 0 derecesinde gerçekleşiyor. Element değiştiren bu kavuşumlar 200 sene hava grubunda olacak. Bu ise pek iyi gelmeyecek. Dünya artık iklimsel olarak alarm verecek. Soğumaya gidecek. Güneş’in ısısını hissetmek zor olacak. Belki önce çok sıcak sonra çok soğuklar yaşarız ama mevsim kavramı yitip gidecek. Türkiye içinse iklimin yanında doğal afetlerle ilgili de dikkat edilmesi gereken dönemin kapısını aralayacak.

Aşağıda Güneş Oğlak burcundayken bir ay boyunca sizlere nasıl etki yapabilir okuyabilirsiniz.

KOÇ

19 Ocak 2021’e kadar kariyer hayatınızda zirveye emin adımlarla ilerliyor olacaksınız. Yöneticinizden gördüğünüz takdirle çok hızlı ilerleyebilirsiniz.

BOĞA

19 Ocak 2021’e kadar planlı çalışmalarınız sayesinde eğitim hayatınızda kendinizi ispatlayabilirsiniz. Spor hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz. Seyahatlere çıkmak psikolojinizi yükseltmek, zihninizi toparlamak adına güzel olacaktır.

İKİZLER

19 Ocak 2021’e kadar ekonomik koşullarınızda artık kara bulutlar dağılıyor. Elinize geçen para giden paradan artık fazla olacaktır.

YENGEÇ

19 Ocak 2021’e kadar ilişkinizde ciddi adımlar atabilirsiniz. Artık sadece sevgili değil, bu durumu resmiyete taşımak isteyebilirsiniz.

ASLAN

19 Ocak 2021’e kadar duygusal olarak daha güçlü bir duruşunuz olacak. Hayatınızdan elemek istediklerinizi artık çıkartıyor olacaksınız. Kararlarınızın net olacağı bir dönemdesiniz.

BAŞAK

19 Ocak 2021’e kadar aşk hayatınızda kalıcı adımlar atabilirsiniz. Yaklaşık bir ay boyunca her konuda şansınız açık olacaktır.

TERAZİ

19 Ocak 2021’e kadar gayrimenkul ile ilgili yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Evinizi değiştirmek için uygun bir zamanda olacaksınız.

AKREP

19 Ocak 2021’e kadar iletişimde olduğunuz çevrede başarılarınız konuşulabilir. İnsan ilişkilerine dayanan mesleklerdeyseniz yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Kardeşlerinizle olan sorunlarınız çözülmeye başlayabilir.

YAY

19 Ocak 2021’e kadar maddi anlamda yükselişiniz kalıcı olmaya başlayacaktır. Yeni yatırımlarla paranıza para katabilirsiniz.

OĞLAK

19 Ocak 2021’e kadar sizlerin dönemi başlıyor. Oğlak burçları olarak doğum günlerinizi kutlarken pozitif desteğiniz de Güneş’ten geliyor. Önünüzdeki bir sene artık geçtiğiniz yıllara göre yüzünüzü güldüğü zamanlar olacaktır.

KOVA

19 Ocak 2021’e kadar sağlığınızda güçlenmeye başlıyor olacaksınız. Hem fiziksel hem psikolojik olarak kendinizi iyi hissediyor olacaksınız.

BALIK

19 Ocak 2021’e kadar sosyal hayatınızda aktif olacaksınız. Yalnız kalmak yerine dostlarınızla beraber keyifli anlar geçireceksiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s