Bugün Jüpiter bir seneliğine Kova burcuna geçiyor. Uzun detayları içeren bilgileri Jüpiter Kova videosunda konuşmuştuk. Genel etkiler için izleyebilirsiniz. Burcunuza olan etkileri ise aşağıda yer almaktadır. Herkese bol şans!

KOÇ

29 Aralık 2021’e kadar önünüzde mucizevi tam bir sene olacak. Şansınız çok açılacak. Ne yapmak istiyorsanız bu bir sene içinde harekete geçin. Her şey yolunda gidecektir. Aşık olmam diyen bile kendini evlilik yolunda bulabilir.

BOĞA

29 Aralık 2021’e kadar bir sene boyunca geleceğinize dair yapmak istedikleriniz teker teker gerçek olacak. Siz sadece planlarınızdan ve hayallerinizden vazgeçmeyin. Planladığınız hayat geçmişten daha güzel olacak.

İKİZLER

29 Aralık 2021’e kadar hayallerinize kavuşmak için size şans getiren Jüpiter mutlu bir sene yaşatacaktır. Gerek eğitim gerek yaşadığınız yer ile ilgili yapmak istedikleriniz beklentinizden de güzel olabilir. Bu konularda Satürn’de etkili olacağından zafere ulaşmadan önce emek vermeniz gerekecektir. Sportif başarılar kaydedebilirsiniz.

YENGEÇ

29 Aralık 2021’e kadar bir sene boyunca şansınız finansal olarak açılacak. Satürn aynı anda sizi zorlayarak engeller çıkartabilir. Yılmadığınız sürece ekonominiz güçlenecektir. Bir sene içinde miras kaldığını öğrenebilirsiniz. Eşinizin maddi durumu iyiye gidebilir.

ASLAN

29 Aralık 2021’e kadar tam bir sene boyunca evlilik teklifleri her an karşınıza çıkabilir. İlişkinizde ciddi adımlar atmak, aile kurmak için daha güzel bir enerji olamaz. Ayrıca ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde bir sene içerisinde yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

BAŞAK

29 Aralık 2021’e kadar bir yandan Satürn sizi yorsa da çalışma hayatınızda en azından Jüpiter’den şans alacaksınız. Hatalara yer vermedikçe, disiplinli oldukça ummadığınız mevkilere yükseleceksiniz.

TERAZİ

29 Aralık 2021’e kadar Satürn sizi yorsa da Jüpiter aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda şans getirecektir. Hatta hayatınızdaki tüm konularda şansınız bir sene açık olacaktır.

AKREP

29 Aralık 2021’e kadar ev ve aile yaşamınızda Satürn zorlamaya devam etse de bu konularda her zaman güzellikler yaşatan bir Jüpiter size şans getiriyor olacaktır. 21 Aralık’ta Merkür Oğlak burcuna geçiyor.

YAY

29 Aralık 2021’e kadar Satürn bir yandan sizi eğitimde zorlasa da Jüpiter’in güzel desteğiyle şansınız da açık olacaktır. Bir sene boyunca kendinizi keşfetme sürecinde olacaksınız. Özgürce kararlar alıp kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.

OĞLAK

29 Aralık 2021’e kadar zorlandığınız maddi meselelerde Jüpiter tam bir sene sizlere şans vermeye geliyor. Paranızın bereketi ve geliriniz artacaktır. Yatırımlar için 2021 şanslı olacaktır.

KOVA

29 Aralık 2021’e kadar neredeyse bir sene hayatınızın en şanslı döneminden geçeceksiniz. Aşk, iş, sağlık kendinize dair hangi konu önemliyse güzellikler artık sizi bulacaktır.

BALIK

29 Aralık 2021’e kadar Satürn sizi zorladıkça Jüpiter diğer yandan şans vermeye çalışacaktır. Sağlık konusunda tedavilerinizi aksatmazsanız daha da iyi bir şekilde sağlıklı yola devam edeceksinizdir.Her şeyi kafanıza takmak yerine psikolojik olarak da arındığınız, mutlu bir süreç geçireceksiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s