14 Aralık Pazartesi Türkiye saatiyle 19:16’da Yay burcunda 23 derecede Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma geçtiğimiz 30 Kasım tutulmasına göre daha pozitif ve destekleyici olacak.

Tutulma derecesine Mars çok güzel bir açı yapıyor ki bu bize yeni adımlar için cesaret verecektir. Her zaman işi yokuşa süren Mars, şimdi kendimizi göstermemiz için bize destek veriyor. Güneş tutulmaları bir yeniaydır ve yeni sayfalar için şans verir. Kendimize güvenmediğimiz, yapamam dediğimiz ne varsa harekete geçelim. Ayrıca tutulma derecesine Merkür kavuşum yapıyor. Bu özellikle eğitimle ilgili beklentilerde şans verir. Ayrıca iletişim yeteneklerimizle öyle güzel fırsatlar yakalarız ki kariyerde, eğitimde fark etmez iyi yerlere geliriz. Bu Merkür ayrıca hislerimizi güçlü yapabilir. İçimize doğanlar çıkabilir. Tutulmayla sert açı da olan Neptün ise bir yandan virüsü abartmak için fırsat kollayacak. Daha fazla tedbirli olalım.

Tutulmada iki sabit yıldız aktif olacak. Bir Lesath diğeri ise Rasalhague. Konu dışı olacak ama zehirlenmelere karşı dikkat edelim. Bu yıldızlar gerek böcek, hayvan gerekse yediklerimizden zehirlenmeyle ilgili gündemler oluşturabilir.

Her zaman bu tutulmayı 30 Kasım İkizler Ay tutulmasıyla değerlendirelim demiştik. Bu tutulmayla yeni açağımız sayfalarda İkizler tutulmasının uyarılarını unutmadan ilerleyelim. Sonuçlarını 26 Mayıs’a kadar alacağız.

Aşağıda tutulmanın burçlarınıza etkilerini okuyabilirsiniz. Yükseleni unutmayalım.

KOÇ

Bu tutulma size adeta harekete geç diyecek. Hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmesi için önce sizin eyleme geçmeniz gerekecek.

BOĞA

Bu güzel etkili tutulmayla finansal anlamda güzel bir adım atabilirsiniz. Kredi çekebilirsiniz ama bu daha karlı bir yatırım için olabilir.

İKİZLER

Bu tutulma yeni ilişkileri gündeme getirebilir. Sorun olan evliliğinizde yeniden yola çok güçlü devam edebilirsiniz.

YENGEÇ

Bu tutulma size ruhsal olarak çok iyi gelecektir. Karamsarlıklardan ziyade hayata pozitif bakarak mutlu olacağınızı göreceksiniz. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

ASLAN

Bu tutulmayla yalnızlar yeni bir aşka yelken açabilirler. Ummadığınız anda kalbinizi biri çalabilir. Şansınız da her konuda bu tutulmada açık olacaktır. Yeni adımlar atacaksanız hiç beklemeyin.

BAŞAK

Bu güzel tutulmayla birlikte ev yaşamınızda yeniliklere açık olabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmaya karar verebilirsiniz. Ailede hasta olanların şifa bulacağı bir süreçten geçebilirsiniz.

TERAZİ

Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz. Bu yaptığınız bir iş değişikliği sebebiyle de olabilir. Eğitim hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz.

AKREP

Bu tutulmayla birlikte beklediğiniz finansal gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Alacağınız yeni bir iş teklifi dolaylı olarak gelirinizi arttırabilir.

YAY

Bu güzel tutulmada her konuda şansınız açık olacaktır. Aşk hayatınızda yaşayacaklarınıza inanmakta zorlanabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişimlere gidebilirsiniz.

OĞLAK

Güzel etiklerin olduğu bu tutulmada tamamen eskiyi arkanızda bırakıyorsunuz. Geçmiş defterleri kapattığınızda önünüze gelen yeni yollar size çok iyi gelecektir.

KOVA

Sizlere şans getirecek bu tutulmada önünüzdeki günlerde ummadığınız şekilde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir yola girebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda ün kazanabilirsiniz.

BALIK

Bu tutulma güzel giden kariyer hayatınızda yeni seneye yaklaşırken sizlere çok iyi gelecektir. Beklediğiniz maddi fırsatları da yakalayabilirsiniz.

14.12.2020,

Astromeri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s