30 Kasım 8 derece İkizler burcunda Türkiye saatiyle 12:29’da gerçekleşen yarı gölgeli Ay tutulması 2020 biterken adeta uyarılarla geliyor.

Hem videoda hem canlı yayında üstünde durduğumuz bu Ay tutulması sadece tutulmanın kendisinden değil, diğer gezegenlerin de zararlı konumda olmalarından ötürü tehlike oluşturuyor. Tutulmalar tek bir gün veya 2-3 gün etki gösteren bir olay değildir döndüler şeklinde kendilerini gösterir. Bundan sonra 14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş tutulması olacak. Bu ve 14 Aralık’taki tutulmayı bir döngü olarak görüp etkilerinin bir sonraki tutulma döngüsüne kadar süreceğini bilelim. Bu süre ise 26 Mayıs’a kadar. Kısacası okuyacağınız etkiler hemen ertesi gün göreceğiniz sonuçlar olmayacaktır.

Etrafı tehlikeli bir tutulma derken bahsettiğimiz Venüs-Uranüs karşıtlığı ki bu bizim ülke için ciddi risk arz ediyor. Beklenmedik her olayı ülkeye getirebilir. Ayrıca sağlık sistemi çökme noktasına gelebilir. Kendimize dikkat edelim. Bireysel olarak ele alırsak ise hem ilişkilerde hem maddi konularda finaller yapabilecek bir tutulma etkisinde olacağız.

Gelelim bu tutulmada aktif olan 5 sabit yıldıza. Ay, Aldebaran dediğimiz güzel bir yıldızla kavuşumda. Bu güzeldir başarı getirir, emek verilen şeylerde sonuç getirir. Güneş ise Antares sabit yıldızıyla kavuşumda. Bu ise biraz tehlikelidir. Yolunda giden şeylerde bile tersine döndürebilir. Ateşli hastalıkları, toplumsal kargaşaları tetikleyebilir. Ayrıca Ay-Güneş karşıt olduğundan bu iki sabit yıldız da karşıt olur ki işte burada yine dikkat edilmesi gerekir. Venüs ise 2 adet sabit yıldızla kavuşumda. Alphecca ve Acrux bu ikisi iyidir hatta aşkta tutku getirir ama şu an Venüs, Uranüs ile karşıt olduğundan maalesef bunu da göremeyeceğiz. Son yıldız ise Uranüs ile kavuşumda onun ismi ise Hamal. Bir umut oradan bir şey bulur muyuz derken yine duvara çarpıyoruz. Özellikle alkol, sigara gibi alışkanlıklarda bu sefer sağlık sorunları getirebilir bu yıldız. Sağlığa dikkat edilmeli.

Yazıyı fazla uzatmıyorum uzattıkça daha da kararacak içimiz. Ama konu ne olursa olsun beklenmedik şeylere gebe olduğumuz uzun bir döneme adım attık. Her zamankinden daha dikkatli olalım.

Aşağıda burçlarınıza olan etkileri okuyabilirsiniz. Yükseleni de okumayı unutmayalım.

KOÇ

Eğitim hayatınızda karşılaştığınız zorluklarda ani tepkiler vermeyin. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla aranızda problemler olabilir. Ani bir harcama yapmanız gerekebilir. Maddi olarak hep temkinli olmalısınız.

BOĞA

Değerli eşyalarınıza ve paranıza dikkat etmeniz gereken bir tutulmada olacaksınız. Aniden elinizden para çıkması gerekebilir. Çevrenizde karşı agresif tutum sergileyebilirsiniz.

İKİZLER

Burcunuzda oluşan tutulma sert ekiler barındırdığından her konuda dikkatli olmalısınız. Gönül ilişkinizde agresif tepkiler vermemeye, sağlığınızı ihmal etmemeye dikkat edin. Ofis ortamında ani tepkiler vermeye yatkın olacaksınız.

YENGEÇ

Bu tutulmada geçmiş tekrardan karşınıza gelebilir. Korkularınız, fobileriniz sizin enerjinizi düşürebilir. Aşk hayatınızda çok ani tepki verebilirsiniz. Sakin olmalısınız.

ASLAN

Bu tutulmada çevrenizdeki bazı dostluklarınızı sonlandırma kararı alabilirsiniz. Aile içerisinde şok etkisi yaratacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşkta bir şey olmuyorsa zorlamayın belki de hayırlısı budur.

BAŞAK

Bu tutulmada sizler kariyer hayatınızda ani çıkışlar yapabilirsiniz. Sonradan bu durumu düzeltmeniz zor olabilir. Bir anlık kararla işinizle ilgili ciddi kararlar almaktan uzak durmalısınız. Gelecek planlarınız için beklemek en iyi olacaktır.

TERAZİ

Bu tutulmayla özellikle akademik hayatınızda bir şeyleri tamamlama ve bitirme evresinde olabilirsiniz. Sert etkiler hakimken özellikle finansal anlamda çok açılmayın. Beklenmedik bir harcama karşınıza gelebilir. Seyahatlerde çok dikkatli olun.

AKREP

Bu tutulmada kendinizi riske atacak hareketlerden uzak durmalısınız. Ayrıca gönül ilişkinizde beklenmedik olaylar olabilir. Öncelikle yapmanız gereken şey sakin olmaktır.

YAY

Bu tutulmada ilişki ve evlilik hayatınız bir anda ön plana çıkabilir. Geçmişteki bir kişi aranızdaki tutkulu aşkı gölgelemek isteyebilir. İş hayatınızda beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK

Bu tutulmada iş hayatınızda bazı konularla ilgili sabrınız taşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda ani olaylar gelişebilir. Çocuklarınızla ilgili beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA

Çocuklarınız ve aşk hayatınız bu süreçte öne çıksa da özellikle kariyer hayatınızda ciddi sert etkiler altında olacaksınız. Beklenmedik gelişmeler karşınıza çıkabilir. Aynı durumu aile içerisinde de yaşayabilirsiniz.

BALIK

Bu tutulmada aile hayatınızda bazı zıtlıklar yaşayabilirsiniz. Eğitimle ilgili konularınızda ani gelişen sorunlar olabilir. Seyahatlerinizde dikkatli olmanız gereken zamanlardan geçeceksiniz.

Astromeri,

30.11.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s