Bugün genel olarak güzel etkiler hakim. Bunu iş hayatında hissedebiliriz. Parayla ilgili de güçleneceğimiz bir gün. Günün iki tane öne çıkan etkisi var. Birincisi Venüs, Yay burcuna geçiyor. İkincisi ise gece biterken Kiron retrosu sona eriyor. Aşağıda Venüs’ün burcunuza etkilerini okuyabilirsiniz.

KOÇ

8 Ocak 2021’e kadar sizin enerjinizi yükseltecek adeta aradığım kişi dediğiniz biriyle yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

BOĞA

8 Ocak 2021’e kadar paranızın da bereketi artmaya başlıyor. Eşinizin de maddi durumunun iyileşmesiyle hanenize giren parada artış olabilir.

İKİZLER

8 Ocak 2021’e kadar evlilik tekliflerine hazır olmalısınız. Güzel bir dönemden geçiyor olacaksınız. Aşka doyamayacağınız bir dönem sizleri bekliyor olacak.

YENGEÇ

8 Ocak 2021’e kadar aşka dair hislerinizi gizlemek yerine sevginizi belli etmelisiniz. Eskiden yaşadığınız duygusal hayal kırıklıkları sizi engellemesin.

ASLAN

8 Ocak 2021’e kadar aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilecek. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem bebek müjdesi alabilirler.

BAŞAK

8 Ocak 2021’e kadar ailenizin içerisine yeni biri katılabilir. Ailenizde huzuru bulacağınız bir zamanda olacaksınız.

TERAZİ

8 Ocak 2021’e kadar sevdiğiniz kişiyle iletişiminiz artacaktır. Özellikle daha sempatik ve ilgili davrandığını siz de fark edeceksinizdir. Aranızda artık sorunlar yerine aşk sözcükleri dile gelecektir.

AKREP

8 Ocak 2021’e kadar ekonominiz gittikçe güçleniyor olacak. Tek dikkat etmeniz gereken elinize para geçtikçe harcamak yerine biriktirmek olmalıdır.

YAY

8 Ocak 2021’e kadar sevdiğinizle romantik bir dönemde olacaksınız. Çekici olduğunuz, gözlerin üstünüzde olduğu bir süreçte olacaksınız.

OĞLAK

8 Ocak 2021’e kadar aşk hayatında da kurallarınızı yıktığınız kendinizi ve sevdiğinizi mutlu edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Eski gönül ilişkinizle ilgili geri dönüşler alabilirsiniz.

KOVA

8 Ocak 2021’e kadar başta aşk hayatınız olmak üzere şansınız açık olacak. Yalnızlar için yeni bir ilişki başlayabilir. Bu dost çevrenizden tanıştığınız biri olabilir.

BALIK

8 Ocak 2021’e kadar gelecekle ilgili hamlelerinizde cesaretiniz ve şansınız olacaktır. Hiçbir şeyi ertelemeyin. Yatırımlar için ideal.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s