Perşembe’ye hem sert hem tatlı bir giriş yapıyoruz. İki farklı görünüm var biri bizleri destekleyecek biri ise ilişkide gerginleştirecek. Güneş-Satürn ikilisi kariyerde ve parada bizleri mutlu ederken, Venüs-Satürn sert etkisiyle ilişkilerde ipler kopma noktasına gelebilir. Gerçekleri söylemek isterken karşı tarafı kaybedebiliriz veya tam tersi o bizi kaybeder. Tepkilere dikkat edelim. Ay, saat 19:29-23:24 arası boşlukta kalacak.

KOÇ

Sizler için evlilikte sert rüzgarlar eserken geçmişte attığınız gelecekle ilgili planlarınız teker teker işlemeye başlayacaktır. İş fırsatları gelebilir.

BOĞA

Ödemelerinizi kapatacak paralar elinize geçebilir. Seyahat ediyorsanız bugün dikkatli olmakta fayda var. Pozitif etkiler eğitimde sizi bekliyor.

İKİZLER

Eşinizin gelirinde artışlar yaşanabilir. Fakat flört ettiğiniz biri varsa bugün gergin zamanlar geçirebilirsiniz. Miras davanızda mutlu sona gelebilirsiniz.

YENGEÇ

Sizler partnerinizle pozitif etkiler altındayken bir anlık söylenen bir söz buna gölge düşürebilr. Evinizin içinde ise riskli hareketlerden sakının.

ASLAN

Çalışma hayatında altınızda çalışanlarla güzel işlere imza atabilirsiniz. Ekip olarak başarı gelebilir. Fakat akrabalarınızla, kardeşlerinizle gergin bir günde olabilirsiniz.

BAŞAK

Aşkta şansınız devam etse de Venüs bugün tansiyonu yükseltebilir. Çocuğunuzla ilgili güzel havadisler gelebilir. Bebek beklentiniz varsa hayırlı haber gelebilir.

TERAZİ

Venüs bugünkü sert açısını sizlerden yaptığından hem paranıza hem gönül ilişkinizdeki tepkilerinize dikkat edin. Sizler için stresli bir Perşembe yaşanabilir.

AKREP

Sizler için iletişim yönü çok aktif bir gün olacak. Telefonlarınız susmayabilir. Ama aldığınız haberler mutlu edecektir. Eski ilişkiniz karşınıza gelerek can sıkabilir.

YAY

Parayla ilgili risk alınmaması gereken bir gün. Geliriniz artsa da harcama yaparken bilgileriniz risk altında olabilir.

OĞLAK

Dünkü kadar olmasa da bugün de pozitif etkiler sizinle olacak. Yeni tanıştığınız kişilerden iş fırsatları gelebilir. Paranızı harcarken abartıya kaçmamalısınız.

KOVA

Günün genelinde inişli çıkışlı bir ruh halinde olabilirsiniz. Geçmişe takılarak tekrardan aynı konulara sinirlenmek sadece sizi üzecektir. Rüyalarınız çıkabilir.

BALIK

Şansınız bugün de açık. Sadece maddi riskler almamanız gereken bir gün. Onun dışında neşeli olacaksınız. Dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Bir işinizde yardımcı olabilirler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s