Bugün güzel etkiler bizlerle! Haftanın başındaki gergin etkilerden sonra bugün bir derin nefes alıyoruz.

KOÇ

Gelecekle ilgili endişelerinizi dindirecek güzel haberler gelebilir. Kariyerde fırsatlar yakalayacağınız bir gündesiniz.

BOĞA

Akademik alanda başarılı bir gün geçirebilirsiniz. Yurt dışı işleriniz veya başvurularınız varsa güzel haber gelebilir. Her konuda pozitif desteğiniz var mutlu bir gün.

İKİZLER

Borçlarınız, kredileriniz gündemde olabilir. Beklenen paralar gelebilir. Savaş verdiğiniz bir maddi mesele lehinize sonuçlanabilir.

YENGEÇ

İlişkinizde güzel bir gün. Sevdiğinizle aranızdaki buzlar eriyebilir. Ortaklıkla yaptığınız işiniz varsa yeni işler gelebilir.

ASLAN

Sağlıkta güzel etkiler altındasınız. Şifa haberi alabilirsiniz. Ofiste kendinizi ispatlayacaksınız. Terfi alabilirsiniz.

BAŞAK

Aşkla ve şanşla geçireceğiniz bir gündesiniz. Duygusal anlamda yükselişe geçiyorsunuz. Olmaz dedikleriniz gerçekleşebilir.

TERAZİ

Aileye güzel haberler gelebiir. Evle ilgili işleriniz, beklentileriniz varsa olumlu sonuçlanabilir. İçinizin huzur dolacağı haberler gelebilir.

AKREP

Eğitimde pozitif etkiler altındasınız. Uzun zamandır beklediğiniz haberler gelebilir. Yakın akrabalar gündeme düşebilir.

YAY

Maddi olarak pozitiflikler hakim. Beklediğiniz tutarlar elinize geçebilir. Yeni bir yatırım için ideal bir gün.

OĞLAK

Sizlerin bu hafta en güzel ve en pozitif günü diyebiliriz. Alacağınız haberler sevindirebilir. Dış görünüşte değişimler için tercih edebilirsiniz.

KOVA

Güzel bir gün olsa da sizler için düşük enerjili geçebilir. Vücudunuzdaki ağrılar sebep olabilir. Geçmişteki birinden haber gelebilir.

BALIK

Yaptığınız, el attığınız her konuda şansınız açık. Umulmadık şekilde güzel haberler gelebilir. Aşkta da romantik bir akşam sizi bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s