Bugün de sert etkiler devam ediyor. Bu sefer de Merkür devrede. Sebebi yine Uranüs ile karşıtlık yapıyor olması. Beklenmedik haberler, sarsıcı gündemler yaşayabilirsiniz. Hava koşulları anormal bir hal alabilir. Havacılık sektörü gündeme düşebilir. Ayrıca Ay, 10:54-19:34 arası boşlukta kalacak. Bu zaman dilimine önemli işlerimizi bırakmayalım.

KOÇ

Akademik alanda başarılı bir gün olabilir. Ay boşluğa girmeden işlerinizi tamamlamak iyi olacaktır. Seyahatlerde rötarlar olabilir.

BOĞA

Finansal konularınız varsa işlemlerinizi Ay boşluğa girmeden halletmeniz iyi olacaktır. Eşinizin gelirinde artışlar yaşanabilir. Kredileriniz onaylanabilir.

İKİZLER

Ortaklıkla yürütülen işiniz varsa yeni teklifler gelebilir. İlişkinizde ise iletişim sorunları yaşanabilir. Gönül koymadan önce belki görmemiştir diye düşünmenizde fayda var.

YENGEÇ

İşle ilgili temponuz yoğun olabilir. Sorumluluklarınız psikolojik olarak da yorabilir. Duygusal hayatınızda bir adım atacaksanız akşamı bekleyin.

ASLAN

Aşk hayatında tutkulu bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz sürprizlerle gelebilir. Akşam sağlığınız için dinlenmekte fayda var.

BAŞAK

Sabah yakınlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Ay boşluktayken evdeki işleri tamamlamak hızlı olacaktır. Akşam şansınız açılıyor.

TERAZİ

Çevrenizde başarılarınız konuşulabilir. Ay boşluktayken eğitim hayatında konsantre olmanız zorlaşabilir. İletişim problemleri yaşanabilir.

AKREP

Maddi olarak uğraşmanız gereken konular olabilir. Ay boşluktayken alışverişlerinizde sıkıntılar yaşanabilir. Akşam neşeniz yerine geliyor.

YAY

Dış görünüşünüzde değişimler düşünebilirsiniz. Sevdiğinizle ilgili karamsarlık varken bir anda yüzünüzü güldürebilir.

OĞLAK

Yorgun bir enerjiniz olabilir. Akşam bu durum düzelse de gündüz sizi zorlayacak hareketlerden sakının. Hisleriniz bugün güçlü.

KOVA

Keşke dedikleriniz bugün gerçek olabilir. Her konuda şanslısınız. Dostlarınızla vakit geçirmek iyi gelecektir. İçinize kapanmayın.

BALIK

Gelecekle ilgili adımlarınızda net kararlar alabilirsiniz. İş hayatında Ay boşluktayken işleriniz uzayabilir. Akşam şanslı döneminiz başlıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s