Bugün aslında güzel olacaktı. Ama Ay ciddi anlamda sert açılar yapacak. Bugün beklenmedik durumlara hazır olalım. Aldığımız haberler de pek tatlı olmayabilir. Haftanın üçüncü sert günü bugün diyebiliriz. Dikkatli olalım.

KOÇ

Bu sert günde Koç burçları bir nebze daha şanslı olacak. Sizlerin işleri yolunda gidebilir. Maddi olarak alacağınız haberler can sıkabilir.

BOĞA

Sizler kariyer hayatında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yöneticinizle ipler kopma noktasına gelebilir. Sevdiğinizle iletişim kuramayabilirsiniz.

İKİZLER

Seyahatlerinizde bugün dikkatli olmalısınız. Kısa mesafeli yolculuklarda bile aksilik olabilir. Akademik alandaki işleriniz, sınavlarınız zorlu bir hal alabilir.

YENGEÇ

Finansal olarak açılmayın. Beklenmedik bir harcamayla yüzleşebilirsiniz. Bu eşinizin de bir borcu olabilir. Sağlığınızı riske atacak hareketlerden sakının.

ASLAN

İlişkinizde beklenmedik tepkiler görebilirsiniz. Sizin de agresif cevaplar vermeniz olayı büyütebilir. Kariyerde de sizi zorlayan durumlar yaşanabilir.

BAŞAK

Ofiste sert rüzgarlar esebilir. Altınızda çalışanların sorumsuzlukları sizi gerebilir. En çok bugün sağlığınıza dikkat edin. Evcil hayvanınız da can sıkabilir.

TERAZİ

Şanslı gününüz olsa da gergin etkiler sizi aşkta usandırabilir. Eğer ki bir problem yoksa bu durum çok ciddi olmayacaktır. Çocuğunuzla ilgilenmeniz gereken durumlar yaşanabilir.

AKREP

Aile içerisinde gerginlik yaşanabilir. Umulmadık bir haber can sıkabilir. Evinizde riskli hareketler yapmayın. Alım,satım işleri için de kritik bir gün.

YAY

Eğitimde olumsuzluklar yaşanabilir. İletişim tonunuz da istemeden sert olabilir. Çevrenizdekiler gönül koyabilir. Kardeşlerle problemler yaşanabilir.

OĞLAK

Maddi olarak risk alınmaması gereken bir gündesiniz. Yatırım yaparken iki kere düşünün. Beklenen paralar elinize geçmeyebilir. Aşk hayatında sakin kalmaya özen gösterin.

KOVA

Sizler için pozitif bir gün çünkü Cuma, Cumartesi sizlerin günleri diyebiliriz. Sadece bugün bunu hissetmek zor olabilir. Ani gelişen olaylar planlarınızı, işlerinizi bozabilir.

BALIK

Sabaha rüyalarınızın etkisinde uyanabilirsiniz. Aklınızda çözemedikleriniz uykunuzda sizi germiş olabilir. Geçmişte kapandığını sandığınız bir mesele bugün aniden gündeme gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s