10 Kasım hep hüzünlü olsa da bugün Güneş-Neptün güzelliği bir nebze bizlere iyi gelecektir. Neptün hayallerimizdir Güneş ise hadi destekliyorum diyerek beklentilerimizi gerçek yapabilir. Bu gösterge ayrıca dünyaya sağlıkta şifa geleceğinin müjdelerini Kasım ayı içinde getirecektir. Detaylı bilgilerini Kasım 2020 aylık burç yorumlarında bulabilirsiniz.

KOÇ

İş hayatında güzel etkiler altındasınız. Güneş-Neptün desteğiyle maddi olarak beklentileriniz, hedefleriniz varsa gerçek olabilir.

BOĞA

En şanslı günlerinizden birindesiniz. Aşkta karşı taraftan bir hamle gelebilir. Güneş-Neptün desteğiyle sizler evlilikle ilgili beklentilerinizde sonuç alabilirsiniz.

İKİZLER

Evle, gayrimenkul alım satımı ile beklentiniz varsa güzel etkiler hakim. Ayrıca Güneş ve Neptün sizlere iş hayatında ve sağlıkta destek olmaya geliyor.

YENGEÇ

Bugün güzel haberlere hazır olun. Ayrıca eğitim hayatında da emeklerinizin karşılığı gelecektir. Güneş-Neptün ikilisi aşk ve çocukla ilgili beklentilerinizi gerçek yapabilir.

ASLAN

Gelirinizde artış yaşanacak bir gün olabilir. Ayrıca Güneş-Neptün desteğiyle sizler aile içinde beklenen bir habere çok sevinebilirsiniz. Evle ilgili de beklentiler sonuçlanabilir.

BAŞAK

Sizlerin günü diyebiliriz. Dış görünüşte değişimler için ideal. Güneş-Neptün pozitifliği ise yakınlarınızla ilgili umutlarınızı gerçek yapabilir. Eğitimde de zirve sizin.

TERAZİ

Geçmişin tekrardan karşınıza gelebileceği bir gün. Sağlıkta iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Güneş-Neptün ikilisi ayrıca maddi olarak beklentilerinizi gerçek yapabilir.

AKREP

Sizler için mucize sayılabilecek kadar şanslı bir gün. Ayrıca Güneş sizde ve Neptün ile yaptığı açı hayatta hangi konuda beklentiniz varsa gerçek yapabilir. Dileklerinizi çok içten dileyin.

YAY

Kariyerde güzel haberler alabilirsiniz. Güneş-Neptün desteğiyle geçmişte adım attığınız herhangi bir konu olumlu sonuçlanabilir. Hastalıklarınız düzeliyor. Hisleriniz çok güçlü olacak. Rüyalara dikkat.

OĞLAK

Seyahatlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üniversitede istenilen sonuçlar alınabilir. Güneş-Neptün sayesinde her alanda şansınız açık, aileyle ilgili beklentileriniz gerçek olabilir.

KOVA

Borçlarınızı kapatacak paralar elinize geçebilir. Güneş ve Neptün ikilisi sayesinde ummadığınız anda kariyerle ilgili hayalleriniz gerçek olabilir. Terfi alabilirsiniz.

BALIK

İkili ilişkilerde romantik bir gündesiniz. Ayrıca Neptün sizde Güneş ile açısında duygusal hayatta daha da destekleyecektir. Kendinizle ilgili ne varsa dileyin gerçek olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s