Günün kendisi güzel olsa da Venüs bugün işi bozuyor. Venüs-Mars karşıtlığı yaşayacağız. İlişkilerde zorlu bir haftaya giriş yapacağız. Bir anlık agresiflikle her şeyin sonu gelebilir. Aşk hayatındaki sözlerimize dikkat edelim.

KOÇ

Sabah şansınız açık olsa da akşamla beraber enerjiniz azalabilir. Ofiste fazla zaman harcamanız yorgun hissetirebilir. Mars sizde, ilişkide en çok siz dikkat edin.

BOĞA

Sabah evle, aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam olduğunda şansınız her konuda açılıyor. Çocuklarınızla ilgili sevinebilirsiniz.

İKİZLER

Sabah temponuz yoğun olabilir. Eğitimde dikkatiniz dağınık olabilir. Akşam huzurlu geçecektir. Aileniz önceliğiniz olacaktır.

YENGEÇ

Sabah finansal konular gündeme gelebilir. Para transferleri için erken saatler ideal. Akşamla beraber iletişim trafiğiniz artabilir. Fikirlerinize ihtiyaç duyanlar olabilir.

ASLAN

Enerjiniz yüksek ve neşeli başlıyorsunuz. Sabah her işi halletmek iyi olacaktır. Akşam harcamalarınızda abartıya kaçmamaya dikkat.

BAŞAK

Sabaha isteksiz, halsiz gibi başlasanız da akşamla beraber tam tersi enerjiniz yükseliyor. Mutlu olacağınız haberler alabilirsiniz.

TERAZİ

Sabah pozitif etkiler altındasınız. İşlerinizi sabah halletmek iyi olacaktır. Akşam psikolojik olarak yorgun olabilirsiniz. Venüs burcunuzda bugünkü sert etkide aşkta gergin olabilirsiniz.

AKREP

Kariyerde yoğun bir sabah geçirebilirsiniz. Akşam olduğunda şansınız artıyor. Aşkta da bu şans olsa da Mars’ın ani tepkilerine dikkat edelim.

YAY

Pozitif etkiler devam ediyor. Sabah güzel haberler gelebilir. Akşam ise iş hayatı gündemde olacaktır. Yeni arayışlara girebililirsiniz.

OĞLAK

Finansal işlemlerinizi erkenden yapmakta fayda var. Akşam ise enerjiniz çıkışa geçiyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir konu sevindirebilir.

KOVA

Partnerinizle güzel bir sabah olsa da iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Akşam ise maddi olarak güzel haberler alabilirsiniz.

BALIK

İş hayatında stresiniz sabah olabilir. Akşam ise ilişkiniz gündemde. Romantik etkiler olsa da günün sert etkisine dikkat edelim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s