Günün genelinde iş hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca uzun süre önce Akrep burcuna geçmesine rağmen retrosunda Terazi’ye geri dönen Merkür, bugün tekrardan Akrep burcuna geçiyor. Aşağıda Merkür’ün Akrep burcundaki etkilerini okuyabilirsiniz.

KOÇ

1 Aralık’a kadar ekonomik koşullarınıza dair yeni haberler öğrenebilirsiniz. Belki de kredi başvurunuz varsa onaylanmış olabilir. Bir miras kaldığını da öğrenebilirsiniz.

BOĞA

1 Aralık’a kadar eşinizle, sevgilinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Aranızda bir soğukluk varsa geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz.

İKİZLER

1 Aralık’a kadar ofis hayatınızda değişiklikler yaşayacağınız haberler alabilirsiniz. Düşünce yapınız genel olarak olumsuza yönelse de güzel şeyler aslında sizleri bekliyor olacak.

YENGEÇ

1 Aralık’a kadar aşk hayatınızı gereğinden fazla sorgulayabilirsiniz. Şüpheci olmak yerine aşkın tadına varın. Çocuğunuza karşı da korumacı olmak isterken hayatına müdahale etmemeye dikkat edin.

ASLAN

1 Aralık’a kadar aile bireylerini ilgilendiren bir haber alabilirsiniz. Evinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu durumla ilgili de haberler alabilirsiniz.

BAŞAK

1 Aralık’a kadar eğitim hayatınızda aktif olacağınız bir dönemdesiniz.Çevrenizde sessiz kalmak yerine kendinizi gösterdiğinizde fırsatlar yakalayabilirsiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili haberler alabilirsiniz.

TERAZİ

1 Aralık’a kadar gelirinizle ilgili konularda haberler alabilirsiniz. Yatırımlarınızda kazançlarınızın arttığını öğrenebilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı için adımlar atabilirsiniz.

AKREP

1 Aralık’a kadar kendinizi keşfetme sürecinde olacaksınız. Merak duygunuz, araştırmacılığınız had safhada olacak.Bu dönem içinize kapanmak yerine dışa dönük olmalısınız.

YAY

1 Aralık’a kadar geçmiş yaşanmışlıklarınız aklınıza gelebilir. Geride bıraktığınız kişilerden haber alabilirsiniz. Hisleriniz güçlü olacaktır. Bu dönem rüyalarınızı dikkate almanızda yarar var.

OĞLAK

1 Aralık’a kadar sosyal yönünüz oldukça ön plana çıkacaktır. Dostlarınızla olan iletişiminiz artacaktır. Bulunduğunuz çevrede tanınmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi sosyal yardım kuruluşlarına adayabilirsiniz.

KOVA

1 Aralık’a kadar kariyer hayatınızda kendinizden söz ettirebilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. Bu bir iş teklifi de olabilir. Şüpheci ve araştırıcı yönünüz sayesinde başarılı bir süreç yaşayabilirsiniz.

BALIK

1 Aralık’a kadar yüksek öğrenimle ilgili konularınızda ciddi bir çalışma sürecine girebilirsiniz. Seyahatlere çıkmayı planlayabilirsiniz.K eşfedilmemiş yerleri, tarihi önemi olan yerleri seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s