Bugüne bakarsak gergin etkiler hakim olmaya başlıyor. Özellikle duygusal anlamda zorlu bir gün geçirebiliriz. Eski defterler açıldıkça daha fazla yara alabiliriz. Kasım 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Aile ortamında sıkıntılar baş gösterebilir. Bir büyüğün sağlık problemi ortaya çıkabilir. Evin içinde riskli hareketlerden sakının. Küçük yaralar alabilirsiniz.

BOĞA

Eğitimde gergin bir dönemden geçebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını görememek üzebilir. Kardeşlerinizle olan sorunlar çözümlenmek yerin büyüyebilir. Sağlığa dikkat.

İKİZLER

Paranıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bir anlık dalgınlık maddi kayıplara sebebiyet verebilir. Para transferlerinde yanlışlıklar yaşanabilir.

YENGEÇ

Sizlerin aslında pozitif günlerinden biri! Bunu enerjiyi düşürecek tek kişi yine siz olabilirsiniz. Olmadık yere karamsar düşünmek duygusallaştırabilir. Görünüşünüzde değişim için pek ideal bir gün değil.

ASLAN

Günün genelinde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Psikolojik olarak gergin olmanız fiziksel sağlığınızı etkileyebilir. Rüyalarınız çıkabilir.

BAŞAK

Sizler için şanslı bir gün. Sadece aşk hayatında bugün oluruna bırakın. Dost çevrenizde takdir göreceğiniz başarılar elde edebilirsiniz.

TERAZİ

Kariyerde stresiniz çok fazla olabilir. İşler aksi gittiğinde karamsar olmayın. Çalışmayanlar için gelecek planlarınızı iyi değerlendirin ani karar almayın.

AKREP

Seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Pozitif etkiler altındasınız ama çevrenizdekilerin sözleri bunu düşürebilir. Akademik alanda her şeyi iki kere kontrol edin.

YAY

Alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız. Harcama yapmak için pek ideal bir gün değil. Miras konunuz varsa size verilen bilgilere inanmayın.

OĞLAK

İlişkide, evlilikte sert rüzgarlar esebilir. İstemeden de olsa kalp kırabilirsiniz. Gerçekçi olmak isterken kırıcı olmamaya dikkat edin.

KOVA

Çalışma hayatında altınızda çalışan ekiple sürtüşmeler olabilir. Bugün en çok sağlığınıza önem vermelisiniz. Eski bir durum nüks edebilir.

BALIK

Şanslı bir Balık burcu var. Ama günün sert etkisi bunu biraz gönül ilişkisinde elinizden alabilir. Her konuda şanslı geçirirken aşkta söylediklerimize dikkat edelim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s