Bugün de güzel bir gündeyiz. Sadece saat 16:49’a kadar tüm her şeyi halledelim sonrasında Ay, yarına kadar boşlukta kalacak. Merkür güzel bir pozisyonda pozitif haberler getirebilir. Kasım 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Sizlere eğitimle ilgili güzel haberler gelebilir. Ayrıca ilişkide yaşanan tatsızlıklar partnerinizin sürprizleriyle tatlıya bağlanabilir.

BOĞA

Gelirinizle ilgili beklentileriniz varsa mutlu haberler bu sabah gelebilir. Ayrıca beklenen bir tahlil sonucu varsa hayırlı sonuçlanabilir.

İKİZLER

Sizlerin en pozitif günlerinden biri daha! Beklentinizin düşük olduğu bir konuda sevindirici haber gelebilir. Sevdiğiniz kişiden ansızın güzel bir haber gelebilir.

YENGEÇ

Hislerinizin sizi yöneteceği bir gündesiniz. Kalbinizin sesi doğru söylüyor olacaktır. Sabaha karşı gördüğünüz rüyalar haberci olabilir. Ailede gerginlikler bitiyor.

ASLAN

Haftaya şanslı başlayan Aslan’lar bugüne de şansla devam ediyor. Aşkta, işte, eğitimde verimli bir gündesiniz. Bir anda gelen haberler sevindirebilir.

BAŞAK

İş hayatında güzel bir gündesiniz. İş arayışlarında geri dönüşler alabilirsiniz. Parayla ilgili beklentiniz varsa sabah pozitif haber gelebilir.

TERAZİ

Ruh haliniz ve enerjiniz yüksek olarak başlıyorsunuz. Emek verdiğiniz, dilediğiniz ne varsa bugün olumlu olarak size dönebilir.

AKREP

Eşinizin geliriyle ilgili güzel haberler gelebilir. Kredi başvurularınız, ödemeleriniz için dedtek görebilirsiniz. Rüyalarınız çıkabilir.

YAY

Partnerinizle geçireceğiniz güzel bir gün daha. Mevcut problemleri konuşarak rahatlıkla çözebileceğinizi göreceksiniz.

OĞLAK

Sağlıkta şifa bulabilirsiniz.İş hayatında tüm konularınızı Ay boşluğa girmeden halledin. Sonrasında aksayabilir. Sevdiğiniz sürpriz yapabilir.

KOVA

Şansınız çok açık bir gün daha sizi bekliyor. Her konuda bir anda sevinçli haberler gelebilir. Aşk ve çocuk konusunda havalara uçabilirsiniz.

BALIK

Haneye mutlu haberler gelebilir. Ev alım-satım işlerinizde umutsuzken sevinebilirsiniz. Ailede hasta biri varsa iyileşebilir. Huzurlu bir gün.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s