Dünden sonra haftanın ikinci sert gününe geldik. Düne göre bir oktav daha fazla gergin bir gün. Sebebi ise Merkür ve Satürn bu defa devrede olacak. İkisinin agresif açısı bizleri de stresli ve ne dediğini bilmeyen bir yapıya bürüyecek. Ay da boş durmayacak, diğer taraftan toprak grubundaki gezegenleri tarayacak. Dikkatli olalım. Kasım 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Ailede ipler gerilmeye devam etse de sizlerin Merkür-Satürn ikilisi sebebiyle evlilikte ve iş hayatında söylenen sözler canınızı sıkabilir. Özellikle kariyerde sakin kalın.

BOĞA

İletişim tonunuzun sert olacağı bir gün. Çevrenizden bu tutumunuzla ilgili eleştiriler alabilirsiniz. Merkür-Satürn ikilisiyle sağlığınızla ilgili bir haber veya sonuç gelebilir.

İKİZLER

Finansal olarak bugün de temkinli olun. Ayrıca Merkür ve Satürn sizlere aşk hayatında istenmeyen sözler söyletebilir. İlk aklınıza gelen sözü söylemeyin.

YENGEÇ

Kimseyi değil bugün kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapın. Merkür-Satürn ikilisi aile içinde sizi yıpratabilir. Umduklarınızla gördükleriniz farklı olabilir.

ASLAN

Geçmiş ansızın önünüze gelebilir. Ama bu sefer sizi gergin yapabilir. Merkür-Satürn ikilisiyle eğitim hayatınızda dikkatli olun. Elektronik iletişim aletlerinde sorunlar olabilir.

BAŞAK

Arkadaşlarınızla aranızda problemler yaşanabilir. Merkür’ün Satürn ile açısı size maddi olarak sıkıntı verebilir. Değerli eşyalarınıza, paranıza dikkat edin.

TERAZİ

Yöneticinizle iş hayatında sorunlar olabilir. Merkür sizin burcunuzda ve Satürn ile açısı bugün her konuda size tatsız haberler getirebilir. Evin içinde de dikkatli olmalısınız.

AKREP

Yurt dışı işleriniz varsa pürüzler çıkabilir. Yolculuklarda rötar olabilir. Merkür-Satürn ikilisinin etkisi sizlere sağlıkta ansızın bir sorun çıkartabilir. Kendinizi ihmal etmeyin.

YAY

İnternet harcamalarında dikkatli olmanız gereken bir gün. Ayrıca Merkür-Satürn sert açısı sizlere çevrenizdekilerin gerçek yüzünü gösterebilir. Herkese güvenmeyin.

OĞLAK

Bugün yine Satürn devrede ve sizlere bir hayli gerginlik yaratabilir. İkincisi ise Merkür’le sert açı yaptığından iş hayatındaki sözlerinize dikkat edin. Geri dönüşü olmayabilir.

KOVA

Duygusal olarak inişli çıkışlı bir ruh halinde olabilirsiniz. Evcil hayvanınıza dikkat edin. Merkür-Satürn ikilisi zihinlerinize oynayacak. Aksilikler karşısında ani tepki vermeyin.

BALIK

Çocuklarınızla ilgili sert etkiler hakim. Problemler oluşabilir. Merkür ve Satürn ikilisi dostlarınızdan yana üzebilir. Maddi olarak da zorlu bir gündesiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s