31 Ekim Cumartesi Türkiye saatiyle 17:49’da 8 derece Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor. Şunu söylemek lazım keşke gerçekleşmese… Aslında aşağıda yazanları 26 Ekim videosunda konuştuk ama tekrardan özet geçelim.

Niye bu kadar sert giriş yaptık çünkü dolunay bu yazının kendisinden daha sert. Tahminlerin, beklentilerin üstünde negatif gelişmeler bizi bekliyor. Hayal gücümüzün alamayacağı ne varsa bu dolunayda buna bile şaşırmayacağız. Felaket hem fiziksel hem psikolojik olacak. O da olmaz canım artık denilen her şey olabilir.

Şimdi bunun sebeplerine bakalım. Cümlenin içinde “beklenmedik” kelimesi varsa işin içinde Uranüs olduğunu ezberledik. Bu dolunay 8° olmasaydı bu kadar sert olmayacaktı. Çünkü Boğa burcunda 8° Uranüs dolunayın derecesinde kavuşumda… Ne bir derece eksik ne fazla bu sebeple çok dikkatli olalım. Nelere? Ülkemizin haritasında gizli çevrilen işlerin ortaya çıkması, bu bir ülkenin arkamızdan iş çevirmesi veya kendi içimizde patlak veren gizli faaliyetler olabilir. İkincisi, tek bir yer değil birkaç farklı bölgede sarsıntılar dolunay ve devamında da kendini gösterebilir. Tüm dünya beklenmedik veya akla gelmeyen her şeye hazırlıklı olsun. Kasım ayı bir Ekim olmayacak ama çok da ümitli olmamakta fayda var. Kasım ayı yorumlarında okuyacaksınız tekrardan Oğlak burcunda kavuşumlar olacak ki bu sosyal hayatta kısıtlamaları, devlet tarafından halka engellemeleri getirebilir. Virüsle ilgili şifa Kasım ayında gelebilir ama hayata geçene kadar kayıplar, vakalar Kasım ayında ve devamında artışa devam edebilir. Tedbirli olmaya devam.

Daha bu dolunayın kendi etkisiydi. Bir de etrafı var dolunaydan bağımsız. Bu esnada ise assolist Satürn çıkıyor bensiz olmaz diyor. Merkür ve Satürn ikisi birden zihinlerimizi yormaya başlıyor. Ülkemizde de bu konu eğitimle ilgili radikal kararları getirebilir. Bir de sabit yıldızımız var ismi “Hamal”. Bu yıldız Mars ve Satürn doğasındadır. İki malefik yani kötücül gezegeni ikiye bölün çıkan sonuç bu yıldız gibi hayal edin. Bu da beklenmedik afet, yangın, patlama vs tetikleyebilir.

Güzel bir şey yok mu malesef bu dolunayı kazasız belasız atlatmak tek güzel haber olacaktır. Her konuda tetikte olalım. Aşağıda burçlarınızı okuyabilirsiniz. Yükselen burcu unutmayalım.

KOÇ

Dolunayda paranıza ve değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Hiç hesapta olmayan bir harcama karşınıza çıkabilir. Bu sebeple ciddi maddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Bu sert etkili dolunayın sizlerin burcunda gerçekleşmesiyle her konuda dikkatli olmalısınız. Sinirleriniz aşırı gergin olabilir. Kendinizle ilgili değişimler için beklemelisiniz. Tehlikeli hareketlerden kaçınmalısınız.

İKİZLER

Dolunayda psikolojik olarak çok gergin olabilirsiniz. Aniden aldığınız haberler hayatınızı karıştırabilir. Eski korkularınız, fobileriniz tekrardan bu dolunayla alevlenebilir. En çok sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir rahatsızlık gündeme gelebilir.

YENGEÇ

Bu dolunayda dostlarınızdan umulmadık davranışlar görebilirsiniz. Kim dost kim düşman çok net görebilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede söylediklerinize de dikkat etmelisiniz.

ASLAN

Sert olan bu dolunayda kariyer hayatınızda beklenmedik durumlar oluşabilir. Olumlu sonuçlanmasını istediğiniz işlerinizde aksamalar yaşanabilir.

BAŞAK

Bu dolunayda seyahatleriniz esnasında dikkatli olmalısınız. Özellikle aracı siz kullanıyorsunuz agresif hareketlerden uzak durmalısınız. Akademik hayatınızda sizi sinirlendirebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ

Dolunayda kendinizi riske atacak her şeyden uzak durmalısınız. Paranıza, kredi kartlarınıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Bir anlık dikkatsizlik canınızı sıkabilir. Ameliyat konusu gündeme gelebilir.

AKREP

Agresif etkileri olan bu dolunayda sizler ilişkinizde, evliliğinizde gösterdiğiniz tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Bir anlık verdiğiniz tepki veya karşı tarafın söyledikleri her şeyi negatife döndürebilir. Gerçekçi olmak isterken kalpler kırılabilir.

YAY

Sert olan bu dolunayda çalışma hayatınızda ani durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız için de dikkatli olun. Bir anda doktora giderken kendinizi bulabilirsiniz. Evcil hayvana dikkat.

OĞLAK

Agresif olan bu dolunayda sizler çocuğunuzla ilgili konularda sorun yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gergin bir süreçten geçebilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Şok edici sözler duyabilirsiniz.

KOVA

Bu sert dolunayda evinizin içindeki elektrikli aletlere dikkat edin. Evden çıkarken her şeyi kapadığınızdan emin olun. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken günlerde olacaksınız. Ailede bir sıkıntı ortaya çıkabilir.

BALIK

Bu sert dolunayda çevrenizle kurduğunuz iletişimin tonu sert olabilir. İstemediğiniz şekilde kalp kırabilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız hayatınızda sorun çıkartabilir. Eğitimde zorlanmalar olabilir.

Astromeri,

28.10.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s