Bugün de güzel ilerliyoruz. Terazi’de iki görünüm var. Birincisi Venüs, yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiyor. Bu iyi bir şeydir fakat aynı anda Merkür retrosu da Terazi’ye geri dönüyor. Yani Bu Venüs-Terazi geçişinin iyiliğini görmek daha bir hafta alacak. Venüs, Terazi’de olduğunda ilişkiler için şanslı zamanlardır. Aşkı gizli saklı değil söyleyerek tadına vararak yaşarız. Merkür retrosu düzeldiğinde 3 Kasım sonrası birkaç gün bu Venüs’e doyacağız. Ama çok değil, çünkü Kasım ayında Venüs öncü burç olan Terazi’deyken yine diğer öncülerdeki Koç’taki Mars’a ve Oğlak’taki Satürn, Plüton, Jüpiter üçlüsüne sert açı yapacak. Kısacası bu sefer Kasım’da aşk başkadır demek zor olacak. 3-9 Kasım arası bu Venüs’ün güzelliğini hissedebiliriz. Aşkta hamle yapmak için evlilik teklifleri için düşünülebilir. Aşağıda Merkür retrosunun bugün Terazi’ye dönmesiyle hangi etkileri alıyorsunuz okuyabilirsiniz.

KOÇ

3 Kasım’a kadar gönül ilişkinizde ufak yanlış anlaşılmalar olabilir. Peşin hükümlü olmamanızda yarar var.

BOĞA

3 Kasım’a kadar ofiste herkese güvenmeyin. Arkanızdan konuşulduğuna şahit olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir teşhis alırsanız birkaç doktordan daha görüş alın. Hemen inanmayın.

İKİZLER

3 Kasım’a kadar eski aşkınızın size geri dönmek istediğine şahit olabilirsiniz. Hemen inanmayın kafası karıştığı için gelebilir.

YENGEÇ

3 Kasım’a kadar eğer bu dönem ev kiralıyor veya alıyorsanız imza atarken her şeyi iki kere kontrol edin. Aile içinde yanlış anlaşılmalardan ötürü gerginlikler yaşanabilir.

ASLAN

3 Kasım’a kadar eğitim hayatınızda her şeyi iki kere okumalısınız. Yanılmalara açık birkaç günde olacaksınız. Bu süreçte atacağınız mailler, mesajlar gitmeyebilir kontrol edin. Elektronikler arızalanabilir.

BAŞAK

3 Kasım’a kadar internetten alışveriş yaparken dikkatli olun. Kart bilgileriniz kopyalanabilir. Finansal işlemlerinizde yanlışlıklar, sorunlar yaşanabilir.

TERAZİ

3 Kasım’a kadar zihniniz bu dönem karışık olabilir. Kararsızlıklardan dolayı önünüzü net göremeyebilirsiniz. Önce kendim demeniz gerektiğini anlayacağınız pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

AKREP

3 Kasım’a kadar sağlığınızla ilgili bir teşhis alırsanız yanıltıcı olabilir. Retro bittikten sonra başka doktorlara fikir danışmanızda yarar var.

YAY

3 Kasım’a kadar kulağınıza birçok asılsız söylem gelebilir. Özellikle her dostunuza güvenmeyin. Manevi tarafınız güçlü olacak. Yardım kuruluşlarında görev alabilirsiniz.

OĞLAK

3 Kasım’a kadar önemli işlerinizi halletmenizde yarar var. Toplantılarınızdan, görüşmelerinizden sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Retrodan önce başvurduğunuz bir işten kabul gelebilir.

KOVA

3 Kasım’a kadar akademik hayatınızdaki her şeyi iki kere kontrol edin. Sunum, tez, sınav gibi durumlarda son güne bırakmayın. Aksilikler çıkabilir. Seyahatlerinizde rötarlar olabilir.

BALIK

3 Kasım’a kadar bankacılık işlemlerinizde sorunlar, uzun süreçler yaşayabilirsiniz. Paranızı bu dönem kimseye emanet etmeyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s