Bugün dolunay günü dikkatli olmaya devam edelim. Dolunayın burcunuza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. 31 Ekim Boğa burcunda dolunayının genel etkilerini okumak için tıklayabilirsiniz. Gerçi artık okumaya gerek kalmadı olan oldu geçmiş olsun İzmir 😦

KOÇ

Dolunayda paranıza ve değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Hiç hesapta olmayan bir harcama karşınıza çıkabilir. Bu sebeple ciddi maddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Bu sert etkili dolunayın sizlerin burcunda gerçekleşmesiyle her konuda dikkatli olmalısınız. Sinirleriniz aşırı gergin olabilir. Kendinizle ilgili değişimler için beklemelisiniz. Tehlikeli hareketlerden kaçınmalısınız.

İKİZLER

Dolunayda psikolojik olarak çok gergin olabilirsiniz. Aniden aldığınız haberler hayatınızı karıştırabilir. Eski korkularınız, fobileriniz tekrardan bu dolunayla alevlenebilir. En çok sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir rahatsızlık gündeme gelebilir.

YENGEÇ

Bu dolunayda dostlarınızdan umulmadık davranışlar görebilirsiniz. Kim dost kim düşman çok net görebilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede söylediklerinize de dikkat etmelisiniz.

ASLAN

Sert olan bu dolunayda kariyer hayatınızda beklenmedik durumlar oluşabilir. Olumlu sonuçlanmasını istediğiniz işlerinizde aksamalar yaşanabilir.

BAŞAK

Bu dolunayda seyahatleriniz esnasında dikkatli olmalısınız. Özellikle aracı siz kullanıyorsunuz agresif hareketlerden uzak durmalısınız. Akademik hayatınızda sizi sinirlendirebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ

Dolunayda kendinizi riske atacak her şeyden uzak durmalısınız. Paranıza, kredi kartlarınıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Bir anlık dikkatsizlik canınızı sıkabilir. Ameliyat konusu gündeme gelebilir.

AKREP

Agresif etkileri olan bu dolunayda sizler ilişkinizde, evliliğinizde gösterdiğiniz tepkilerinize dikkat etmelisiniz. Bir anlık verdiğiniz tepki veya karşı tarafın söyledikleri her şeyi negatife döndürebilir. Gerçekçi olmak isterken kalpler kırılabilir.

YAY

Sert olan bu dolunayda çalışma hayatınızda ani durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız için de dikkatli olun. Bir anda doktora giderken kendinizi bulabilirsiniz. Evcil hayvana dikkat.

OĞLAK

Agresif olan bu dolunayda sizler çocuğunuzla ilgili konularda sorun yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gergin bir süreçten geçebilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Şok edici sözler duyabilirsiniz.

KOVA

Bu sert dolunayda evinizin içindeki elektrikli aletlere dikkat edin. Evden çıkarken her şeyi kapadığınızdan emin olun. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken günlerde olacaksınız. Ailede bir sıkıntı ortaya çıkabilir.

BALIK

Bu sert dolunayda çevrenizle kurduğunuz iletişimin tonu sert olabilir. İstemediğiniz şekilde kalp kırabilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız hayatınızda sorun çıkartabilir. Eğitimde zorlanmalar olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s