Bugün dün gece aktifleşen Merkür-Uranüs karşıtlığının etkileri devam ediyor. Beklenmedik durumlar yaşayabiliriz. Onun dışında Ay bugün uzun süre boşlukta. 04:56-18:45 arası Ay boşluktayken işlerimiz havada kalabilir, beklenen haberler uzun süre gelmeyebilir. Yeni bir şeye adım atmak için pek uygun olmayacaktır. Ekim 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

18:45’e kadar iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Attığınız mesajlar, gönderdiğiniz mailler taslak kalmış olabilir. Eğitimde zihninizi toparlamak zor olabilir.

BOĞA

18:45’e kadar finansal işlemlerinizde sorunlu zamanlar olabilir. Bugün yapmanız gereken işlemler varsa 2-3 kere kontrol edin. Size gelecek paralarda başka hesaplara gidebilir.

İKİZLER

18:45’e kadar duygusal olarak karışık bir ruh halinde, ne yapmanız gerektiğine kadar veremeyen bir ruh halinde olabilirsiniz. İletişime geçmek için akşamı bekleyin.

YENGEÇ

18:45’e kadar eski işlerinizi tamamlamak iyi bir fikir olacaktır. Gözünüzde büyüyen eksik veya yarım işler bir anda tamamlanabilir. Akşam olduğunda ise şansınız açılıyor.

ASLAN

18:45’e kadar sevdiğinizle iletişim kurmak zor olabilir. Sosyal bir gündesiniz zihniniz dalgın olabilir. Değerli eşyalarınızı unutmamaya dikkat edin.

BAŞAK

18:45’e kadar kariyerde belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Görüşmeleriniz ertelenebilir veya toplantılar sonuçsuz kalabilir. Çalışmıyorsanız gelecek için yeni bir adım atmak için biraz beklemelisiniz.

TERAZİ

18:45’e kadar seyahatlerinizde problemler çıkabilir. Rötarlar yaşayabilirsiniz. Akademik alanda proje, sunum, sınav gibi konularda dikkatinizi toparlamak zor olabilir.

AKREP

18:45’e kadar sanal ortamdaki alışverişlerinizde dikkatli olun. Kendinizi fiziksel olarak riske atacak işlerden, hareketlerden uzak durun. Akşam olduğunda pozitif enerjiniz artıyor.

YAY

18:45’e kadar partnerinizle anlaşmak zor olabilir. İki taraf birbirini yanlış anlayabilir. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa imza atarken, anlaşma yaparken dikkatlice kontrol etmelisiniz.

OĞLAK

18:45’e kadar iş hayatında dikkatli olmalısınız. Gözden kaçan detaylar uğraştırabilir. Ruhen içiniz sıkılıyor olabilir. Buna aşk hayatındaki sorunlar neden olabilir. İlişkide akşam itibariyle romantizm hakim olacak.

KOVA

18:45’e kadar hem sevdiğinizle hem çocuklarınızla iletişim kurmak zor olabilir. Aranızdaki gerginlik yanlış anlaşılmalardan ötürü artabilir. Akşam huzur var ama gündüz sabretmelisiniz.

BALIK

18:45’e kadar evinizle ilgili işler varsa askıda kalabilir. Alım-satım işlemleri varsa her şeyi iyi inceleyin. Akşam şansınız açılıyor. Beklentide olduğunuz konularda haberler gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s