Bu haftanın ilk sert günü bugünden itibaren başlıyor. Uzun zamandır Mars, Satürn ağzımızdan düşmezken bu sefer bugün sahneye Uranüs çıkıyor. Merkür-Uranüs karşıtlığını akşam yaşasayacak olsak da etkisi hemen geçmez. Bu durum beklenmedik olayları, haberleri getirebilir. Uçuşlar, uçaklar, havalimanları gündeme gelebilir. Uranüs de Merkür de sabit burçlarda yer altından gelen tehlikelere açık olacağız. Cuma Mars-Plüton ikilisi de aktif olacağından bu hafta sonuna kadar yerin altı rahat durmayabilir.

KOÇ

Gündüz enerjiniz ne kadar yüksekse akşama doğru huzursuzluk hakim olabilir. Merkür-Uranüs sebebiyle 2 gün boyunca paranıza, değerli eşyalarınıza dikakt edin. Ani bir borç karşınıza çıkabilir.

BOĞA

Gündüz enerjinizi maddi konulara harcayabilirsiniz. Merkür-Uranüs etkisiyle ilişkinizde beklenmedik durumlar yaşanabilir. Sevdiğinizin sözleri yaralayabilir.

İKİZLER

Şansınız gündüz çok açık. Her konuda desteğiniz var. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. Merkür-Uranüs etkisi sağlıkta beklenmedik durumlar yaşatabilir. Ufak belirtileri ihmal etmeyin.

YENGEÇ

Duygusal hayatınızda gergin bir gün olabilir. Gündüz fiziksel olarak yorgun olabilirsiniz. Merkür-Uranüs etkisiyle aşk hayatında ani tepki vermeye yatkın olabilirsiniz. Sözlerin affı olmayabilir.

ASLAN

Günün genelinde pozitif bir Aslan olsa da çevrenizdeki insanların gereğinden fazla akıl vermesi sabrınızı taşırabilir. Merkür-Uranüs etkisiyle hanede beklenmedik bir durum oluşabilir.

BAŞAK

İşte yöneticinizle konuşmanız gereken konular varsa ideal bir zaman. Gelecek için hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığında eğitimde dikkatsiz olabilirsiniz. Seyahatlerde de sakin olun.

TERAZİ

Gün içinde akademik alanda beklenen sonuçları alabilirsiniz. Pozitif haberler gündüz gelebilir. Merkür-Uranüs karşıtığı sizleri maddi olarak riske sokabilir. İnternet alışverişleri yapmayınz

AKREP

Pozitif başlayan Akrepler akşama doğru gerginleşebilir.Maddi olarak güzel bir gün olsa da Merkür burcunuzda.Uranüs’le karşıtlığı evlilik ve ilişki hayatınızda beklenmedik durumlar yaşatabilir.

YAY

Gündüz gönül ilişkinizdeki pozitif etkiler devam ediyor. Merkür-Uranüs karşıtlığı ise sağlıkta dikkat diyor. Beklenmedik bir problem karşınıza çıkabilir. Evcil hayvanınız da sorun yaratabilir.

OĞLAK

Sabah iş hayatındaki başarılarınız devam ediyor olacak. Merkür-Uranüs karşıtlığında çevrenizde agresif tepkiler verebilirsiniz. Dostlarım dediklerinizde bağlarınız kopabilir. Aşkta da iki kere düşünüp konuşmalısınız.

KOVA

Dünden gelen şansınız bugün de sizlerle. Gündüz çocuğunuzla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Merkür-Uranüs ikilisi sizlere kariyerde beklenemdik haberler getirebilir.

BALIK

Sevdiklerinizle ilgili hayırlı haberler alabilirsiniz. Gündüz pozitiflik hakim. Merkür-Uranüs karşıtlığıyla şok eden haberler ulaşabilir. Eğitimle ve kardeşlerle ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s