Güne güzel başlıyoruz. Haftanın güzel bulabileceğimiz bir diğer günündeyiz. Geceyle beraber özellikle yarın gündem sertleşmeye başlayacak. Ekim 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Yoğun ve iletişim yönünüzün çok aktif olduğu bir gün olabilir. Sempatikliğinizle her sorunu bugün çözebilirsiniz. Eğitim hayatında başarı kaydedebilirsiniz.

BOĞA

Sizler için maddi odaklı bir gün olabilir. Beklenen paralar için savaş verebilirsiniz. Yatırım düşünüyorsanız yarına bırakmayın harekete geçin.

İKİZLER

Sizlerin en şanslı ve pozitif günü diyebiliriz. İstediklerinizi elde ettiğiniz bir gün geçirebilirsiniz. İlişkide ise şansınız var ama karşı tarafın çok üstüne gitmemenizde yarar var.

YENGEÇ

Güne rüyalarınızın etkisinde başlayabilirsiniz. Sabah doğru gördüğünüz rüyalar çıkabilir. Psikolojik olarak durgun olabilirsiniz. Geçmişteki olayları düşünmek yok yere üzebilir.

ASLAN

Salı’nın en mutlu burcu diyebiliriz. Keyfinizin yerine geleceği haberler alabilirsiniz. Çevrenizde parmakla gösterilen başarılar elde edebilirsiniz. Dostlarınız sürprizler yapabilir.

BAŞAK

Çalışıyorsanız bugün bir hayli yoğun bir iş gündemi sizleri bekliyor. Molalar vermeyi unutmayın.Çalışmıyorsanız gelecekle ilgili adım atacağınız her şeyi tamamlayın, ertelemeyin.

TERAZİ

Yurt dışı işleriniz varsa tamamlamak için ideal bir gün. Yapacağınız egzersizlerde ise bugün hızlı form tutabilirsiniz. Üniversite ve üstü öğrenciyseniz her konuda desteğiniz bugün var.

AKREP

Eşinizin gelirinde artış olacağını öğrenebilirsiniz. Kendi borçlarınız için de elinize beklediğiniz tutarlar geçebilir. Kredi başvurusu düşünüyorsanız bugün ideal.

YAY

Evliliğiniz gündemde olabilir. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek için ilk adım sizden gelebilir. Ortaklıkla olan işiniz varsa gelirinizi arttıran projelerle karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK

Bugün iş hayatında kendinizi ispatlayabilirsiniz. Yeni teklifler alabilirsiniz. Duygusal hayattaki durgunluğunuzu etrafınıza yansıtabilirsiniz. Sağlıkta şifacı bir gün.

KOVA

Güne başlamanızla bir anda sevinmeniz bir olabilir. Beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şansınız çok açık. Hem aşk hem çocuk konusunda pozitif bir gün.

BALIK

Ailenizin ön planda olacağı bir gün. En büyük destekçinizin yine aileniz olacağını görebilirsiniz. Gayrimenkul işleriniz varsa alım-satım için şanslı bir gündesiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s