Bugün yine Ekim ayında olduğu gibi bugünün kendisi suçlu değil Mars suçlu olacak. Bu sefer ciddi geliyor Mars ve diğer haftanın da düğmesine bugünden basıyor. Mars olmasaydı gayet güzel duygusal, huzurlu bir gün diyebilirdik. Ama tam tersi agresiflik tırmanıyor olacak. Çünkü Mars, Plüton’a gidiyor ki bu çok tehlikelidir. Mars yer altının temsiliyken, Plüton yer altının efendisidir! Sonucu tahmin etmek zor değil. Sırf bizim ülke değil tüm dünyada sarsıntılar önümüzdeki 10 günlük süreçte artabilir. Bu görünümün üstüne haftaya sert bir yeniay, Merkür retrosu ve birçok karşıtlık olacak. Plüton’un ölümleri temsil ettiğini bilelim. Bu konuyu haftalık videoda birleştireceğiz. Gerek savaş, gerek yer altı, gerek virüs her konuda Mars vitesi arttırıyor.

KOÇ

Aile hayatınız gündeme gelebilir. Mars-Plüton etkisiyle en agresif olanlardan biri olacaksınız. İş hayatında öfkenize yenik düşmeyin.

BOĞA

Eğitim hayatınız öne çıkabilir. Kardeşlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Mars-Plüton ikilisi sizi sağlık konusunda test edebilir. Üstüne düşmediğiniz bir durum ciddi bir hal alabilir.

İKİZLER

Maddi konularda enerjinizi harcayabilirsiniz. Mars-Plüton sert açısı sizleri çevrenizde gerginleştirebilir. Dostlarınızdan bu konuda eleştiri alabilirsiniz. Aşkta da tepkilere dikkat.

YENGEÇ

Günün sert etkisi olmasa en mutlu burç Yengeçler diyebilirdik. Yİne öyle ama Mars-Plüton ikilisi sizi iş hayatında strese sokabilir. Ayrıca evlilikte ipler gerilebilir.

ASLAN

Bugün sert etkilerden bağımsız siz zaten geçmişi düşündüğünüzden keyifsiz olabilirsiniz. Mars-Plüton etkisiyle ise seyahatlerde dikkatli olun. Akademik alanda işler sarpa sarabilir.

BAŞAK

Aslında çok şanslı bir Başak burcu var. Eğer ki Mars’ın agresifliğine yenik düşmezse. Güzel haberler alabilirsiniz. Mars-Plüton etkisiyle ise maddi olarak riskler altında olacaksınız.

TERAZİ

İş hayatında tempolu bir günde olabilirsiniz. Mars ve Plüton etkisi ise iş hariç sizi ilişki ve evlilik hayatında gergin yapabilir. Partneriniz son sözü en başta söyleyerek kalp kırabilir.

AKREP

Sizlerin özellikle dikkat etmesi gereken bir gün. Pozitif bir gün olmasına rağmen Mars da Plüton da sizin burcunuzun yöneticisi. Bu sebeple hem fiziksel hem ruhsal sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YAY

Finansal olarak hareketli bir gün. Kredi başvuruları düşünebilirsiniz. Borçlarınız için yapılandırmaya gidebilirsiniz. Mars-Plüton ise aşk ve çocuk konularında can sıkıcı olabilir.

OĞLAK

Sizler için sevdiğinizin öne çıkacağı bir gün. Unutmayın Mars-Plüton aktif ve bir ayağı sizde. Öfke kontrolü yapmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Evde tehlikeli hareketlerden sakının.

KOVA

Sağlığınız bugün zorlayabilir. Yorgunsanız özellikle kariyerde mola verin. Mars-Plüton sert açısı sizleri eğitim hayatında deneyebilir. Kardeşler, akrabalar aniden gündeme düşebilir.

BALIK

Güne ne de güzel şansla başlıyordunuz. Hala var aşkta ve çocukla ilgili ama Mars-Plüton agresifliği sizi maddi anlamda strese sokabilir. Ayrıca değerli eşyalarınıza dikkat edin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s