Güne ilk başladığımız saatle beraber 00:05’te dolunay gerçekleşti. 2 Ekim dolunayının sert etkilerinin altındayız. Ayrıca bugün Venüs Başak burcuna geçiyor. Venüs-Başak geçişinin burcunuza etkilerini aşağııdan okuyabilirsiniz. Dolunayın etkileri hakkındaki yazı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

28 Ekim’e kadar maddi olarak çok daha iyi bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ufak detaylara takılmak yerine resmin bütününe bakarak mutlu olmanız gereken bir dönemdesiniz.

BOĞA

28 Ekim’e kadar yalnız olan Boğa burcu kalmayacaktır. Sizlere aşk dağıtmaya gelen Venüs, çok güzel romantik anlar yaşatacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem mutlu haberi alabilirler. Şansınıza siz bile inanamayacaksınız.

İKİZLER

28 Ekim’e kadar hanenize yeni bir birey katılabilir. Bu bir gönül ilişkisiyle ilgili bir başlangıçla ailenin genişlemesi de olabilir. Yeni bir ev düşünüyorsanız paranıza değer katacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ

28 Ekim’e kadar çevrenizde parmakla gösterilecek kadar göz önünde olabilirsiniz. Başarılarınız hem iş hem eğitim hayatınızda parlamanızı sağlayacaktır. Aldığınız davetlere mutlaka bu dönem gidin. Gittiğiniz yerde gönlünüzü birine kaptırabilirsiniz.

ASLAN

28 Ekim’e kadar maddi olarak rahatlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Aldığınız maaş ya da prim artabilir. Yatırımlarınızdan elde ettiğiniz paralar katlanabilir.

BAŞAK

28 Ekim’e kadar hayatınızda olumlu şeyler arka arkaya gelebilir. Aşk hayatınızda da yüzünüz gülecektir. Parlayacağınız, çevrenize ışık saçacağınız bir dönemdesiniz. Güzellikle ilgili değişimler, estetikler için uygun bir zamanda olacaksınız.

TERAZİ

28 Ekim’e kadar siz eski defterleri çoktan kapattım deseniz de geçmişinizde bıraktığınız sevgiliniz, eşiniz tekrardan size geri dönmek isteyebilir.

AKREP

28 Ekim’e kadar bulunduğunuz çevrede adeta parlayacaksınız. Gerek özel gerek iş hayatıyla ilgili insanlar size imrenebilir. Başarılı bir dönemde olacaksınız. Maddi gelirinizde artış olabilir.

YAY

28 Ekim’e kadar kariyerinizde parlayacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Sadece mevki olarak değil geliri de daha yüksek iş teklifleri alabilirsiniz. İş ortamınızda size kalbini kaptırmış birini fark edebilirsiniz.

OĞLAK

28 Ekim’e kadar pozitif bir ruh haliniz olacak. Gerçekçi yaklaşımlarınız sizi mutsuz ederken artık hayata iyimser ve bardağın dolu tarafından bakacaksınız. Sevdiğinizle olan bağınız da güçlenecektir. Yüksek öğrenimde parlayabilirsiniz.

KOVA

28 Ekim’e kadar maddi olarak rahatlayacaksınız. Miras konunuzda lehinize dönen durumlar oluşabilir. Elinize toplu para geçebilir. Eşinizin gelirinde artışlar meydana gelebilir.

BALIK

28 Ekim’e kadar ortağınızla beraber kazancınızda büyük artışlar yaşayacağınız işlere imza atabilirsiniz. Ayrıca gönül ilişkinizde ise parlayacağınız bir dönem olacak. İlişkisi olanlar için bu dönem evlilik teklifleri olabilir. Ciddiyete giden yola bir anda girebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s