Hoşgeldin Ekim! Hoş gelmediğini biliyoruz ama yine de pozitifliğimizden ödün vermeyelim 🙂 Bu gece Koç burcunda dolunay oluşuyor. Riskli bir dolunay dikkatli olalım. Etkileri gündüzden aktifleşecek. 2 Ekim Koç burcu dolunayının detaylı yazısı için tıklayınız. Burçlarınıza etkilerini aşağıda okuyabilirsiniz.

KOÇ

Sizin burcunuzda gerçekleşen bu dolunayda gerginliğiniz hat safhada olabilir. Küçük meseleler bile büyüyebilir. Sağlığınıza dikkat edin. Eski rahatsızlıklar gündeminize gelebilir.

BOĞA

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dolunaydasınız. Bir rahatsızlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişteki ilişkinizdeki kişiden tekrar haber alabilirsiniz ama bu durum sizi agresif yapabilir.

İKİZLER

Bu dolunayda arkadaşlarınızdan ummadığınız davranışlara veya sözlere şahit olabilirsiniz. Çevrenizde sert tepkilerinizle eleştiriler alabilirsiniz.

YENGEÇ

Gergin etkiler barındıran bu dolunayda kariyer hayatınızda söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Bir anlık verdiğiniz tepki sizi sıkıntıya düşürebilir.

ASLAN

Bu dolunayda seyahatlerinizde dikkatli olun. Akademik alanda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hakkınızın yenildiğini görebilirsiniz. Spor yaparken kendinizi zorlamayın.

BAŞAK

Paranıza dikkat etmeniz gereken bir dolunaydasınız. Farkında olmadan harcamalarınızda açılabilirsiniz. Beklenmedik anda para lazım olduğunda sıkıntıya düşebilirsiniz. Kendinizi tehlikeli hareketlerden de sakınmalısınız.

TERAZİ

Bu dolunayda eşinizle, sevgilinizle aranızdaki sorunları çözmek için çabalayabilirsiniz. Fakat yaralarınızı sararken bir anlık söylediklerinizle işi daha güç hale getirmeyin.

AKREP

Çalışma hayatınızda agresif ve hızlı tepki verdiğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Sinirlendiğinizde bir anda cevap vermemeye dikkat edin. Sağlığınızı bu dolunayda ilk sıraya koyun. Evcil hayvanınızda da problemler oluşabilir.

YAY

Aşk hayatınızda karar alma sürecinde olabilirsiniz. Tam her şey güzel giderken bir anlık sinirle ipleri koparmayın. Çocuğunuzla ilgili sorunlar gündeme gelebilir.

OĞLAK

Bu dolunayda aile içerisinde size yara veren olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizde olan stresinizi onlara yansıtmanız bardağı taşıran son damla olabilir. Ev değişikliği, kontrat imzalama gibi işleriniz varsa dikkatli olun. Ailede bir bireyin rahatsızlığı oluşabilir.

KOVA

Eğitim hayatında problemler yaşanabilir. Emeklerinizin karşılığını görememek üzebilir. Kardeşlerinizle aranızda sert bir gündem oluşabilir. Çevrenizdeki sert tavırlarınız iş hayatında tepki çekebilir.

BALIK

Bu dolunayda maddi olarak risk almamanızda yarar var. Bir an cazip gelen bir yatırım sonrasında size maddi yaralar getirebilir. Değerli eşyalarınıza dikkat edin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s