Bugüne güzel başlayıp güzel kapatıyoruz. Unutmayın yarın haftanın en sert günü demiştik. Yapacağınız her şeyi bugün gerçekleştirmeniz iyi olacaktır. 17 Eylül Başak burcunda yeniay yazısı için tıklayınız.

KOÇ

Sizler için evlilik ve ilişki gündeminde güzellikler var. Partneriniz ansızın sürprizler yapabilir. Ortaklık işiniz varsa yeni işler kapınızı çalabilir.

BOĞA

Çalışma hayatında pozitif etkiler hakim. Duygusal olarak kırgınlıklarınızın son bulacağı mutlu haberler alabilirsiniz.

İKİZLER

Sizlere bugün şans var hatta yanında bir de aşk var! Haftanın en güzel gününü yaşayabilirsiniz. Her konuda başarı sizinle.

YENGEÇ

Sizlere aile hayatında huzur var. Şifa bekleyen birinin haberi olumlu gelebilir. Gayrimenkul yatırımları için ideal bir gün.

ASLAN

Güne sevindirici haberler damga vurabilie. Her telefona bakın. İşle veya eğitimle ilgili güzel bir gelişme olabilir. Akşam davetlere katılabilirsiniz.

BAŞAK

Bugün sizlere maddi olarak pozitif haberler gelebilir. Beklediğiniz bir tutar bugün elinize geçebilir. Aşkta bazı şeyleri oluruna bırakın.

TERAZİ

Bugünün kahramanı Terazi burçları. En mutlu ve şanslı siz olabilirsiniz. İlişkide, parada, sağlıkta pozitif destekler fazla kendini arka planda bırakmayın.

AKREP

Eğer geçmişe takılmayı bırakırsanız aslında mutluluğu yakalayacaksınız. Affetmeyin ama o kişiyi de artık düşünmeyin. Rüyalar haberci olabilir.

YAY

Sizlere iki gün şans çok ama bugünü değerlendirmek iyi olacaktır. Çevrenizde parlayan birisi olacaksınız. Aşkta ayaklarınız yerden kesilebilir.

OĞLAK

Güne kariyerde pozitif haberlerle başlayabilirsiniz. Kendinizi ispatladığınız bir gün olabilir. Terfi haberi duyabilirsiniz.

KOVA

Akademik alanda başarılı bir gün. Eğer ki yurt dışı işleriniz varsa bugün tamamlayın. Pozitif bir ruh haliniz olacak sebebi ise aşktaki güzellikler olabilir.

BALIK

Finansal olarak rahatladığınız bir gün olabilir. Borçlarınızı, kredilerinizi kapatabilirsiniz. Eşinizin gelirinde artış yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s