Bugünün gündemi saat 14:00 itibariyle oluşacak Başak burcu yeniayı. Genel olarak yeni adımlarda bizi destekleyecek bir yeniay diyebiliriz. Etrafında sert etkiler var. Dünya ve ülke gündemi sert etkiler altında olabilir. Merkür-Jüpiter karşıtlığıyla bugün söyleyeceklerimize dikkat edelim. 17 Eylül Başak burcu yeniayının detaylı yazısını okumak için tıklayabilirsiniz.

Yeniayın burçlarınıza etkilerini aşağıda bulabilirsiniz.

KOÇ

Çalışma hayatınızda güçleneceğiniz bir dönemde olacaksınız. Terfiler veya yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlığınızda da şifa bulacaksınızdır. Tek dikkat etmeniz gereken kendinizi yorarak bağışıklık sisteminizi zayıflatmamaktır.

BOĞA

Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Artık bu ilişki sizin için kalıcı ve ciddiyete varacak bir durum olacaktır. Çocuklarınız sizleri sevindiren güzel başarılar elde edebilir. Sadece çok fazla otoriter davranmayın.

İKİZLER

Aile hayatınızda güzel etikler yaratacak bu yeniayla ailenin büyüklerine dair sevindirici haberler alabilirsiniz. Ev değişikliği yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul yatırımları yapmayı düşünebilirsiniz.

YENGEÇ

Bu yeniayla birlikte yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. En güzeli ise beklediğiniz bir haber olumlu sonuçlanarak istediklerinizi gerçekleştirme konusunda destek olacaktır. Akraba, kardeş ile ilgili sevindirici gelişmeler olabilir.

ASLAN

Ekonomik olarak güçleneceğiniz bir yeniay olacak. Yeni yatırım fırsatları bularak paranıza para katabilirsiniz. Harcamalarınızda gerçekçi olmaktan uzaklaşmayın. Yoksa gelen para hemen gidebilir.

BAŞAK

Burcunuzda oluşan bu yeniayda kendiniz için ne istiyorsanız dileyin gerçek olabilir. Uzun zamandır sabrettiğiniz konular çözüme kavuşabilir. Hayatınızda kalıcı yeni adımlar atabilirsiniz. İşin sırrı detaylarda boğulmamak olmalıdır.

TERAZİ

Bu yeniayla beraber artık eski defterleri açmamak üzere kapatabilirsiniz. Yeniye odaklanmalıyım deyip her şeyi silmelisiniz. Tek ihtiyacınız zihninizi boşaltmak olacaktır. Kişisel gelişimle ilgili çalışmalara ilgi duyabilirsiniz.

AKREP

Destekleyici bir yeniayda sizler ihtiyacınız olduğunda dostlarınızdan yardım göreceksinizdir. Güzel ve şanslı bir gün içinde olacaksınız. Olmaz dedikleriniz bile gerçek olabilir. Yeni bir çevreye dahil olabilirsiniz.

YAY

Bu yeniayda iş hayatınızda yeni adımlar atabilirsiniz. Gelen her telefon sizin için bir fırsat olabilir. Detaylara önem vermeniz kariyerde sizi bir adım öne geçirecektir. Geleceğinize dair planlarınız içinde güzel destekler bulabilirsiniz.

OĞLAK

Özellikle yüksek öğrenimle ilgili konularınızda yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde yeni bir döneme girebilirsiniz. Yayıncılık, basın ile ilgili gündemleriniz oluşabilir. Bu yeniayda pozitif ruh halinizle her güzelliği kendinize çekeceksinizdir.

KOVA

Bu yeniayda ödemelerinizle ilgili sıkıntılarınızda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Başvurduğunuz krediler onaylanabilir. Bir anda miras kaldığına dair haber alabilirsiniz. Ameliyat durumunuz varsa ertelemeyin şifa bulacaksınızdır.

BALIK

İlişki ve evlilik hayatınızda yeni bir kapı aralanabilir. Özellikle bu bitme noktasında olan birliktelikler için tekrardan toparlanma ve yola devam etme süreci olabilir. Yalnızlar içinse yeni biri ilişkinin başlangıcı olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s