Dünün şanslı etkisinin devam edeceğini arka planda bilelim ama bugünün sert etkiler hakim olacak hazırlıklı olalım. Öncelikle Mars 2020 yılındaki retro hareketine bugün başlıyor. Bu hariç, Merkür’ün zararlı görünümü esas can sıkabilir. Merkür-Kiron karşıtlığı duygusa olarak yaralayıcı bir güne sebep olabilir. Söylenen sözler, duyulanlar yara verebilir. 10 Eylül Mars retrosu yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Kiron’un da Mars’ın sizin burcunuzda olması sizleri ekstra gergin yapabilir. En çok sizler sözlerinize dikkat edin sinirli bir gün geçirebilirsiniz.

BOĞA

Gün içinde sizler sağlığınıza ve paranıza dikkat etmelisiniz. Elektronik ortamda alışveriş veya para transferleri iyi bir fikir olmayabilir.

İKİZLER

Dostlarla aranızdaki anlaşmazlık büyüyebilir. Sizlerin güzel günü olmasına rağmen üçüncü şahıslar keyfinizi kaçırabilir.

YENGEÇ

Ruhsal olarak sebebini bilmediğiniz bir gerginlik hissedebilirsiniz. Aile içerisinde alacağınız bir haber sıkıntı verebilir. Evde elektroniklere dikkat.

ASLAN

Şanslı bir Aslan varken günün geneli enerjinizi düşürebilir. Eğitimde sorunlar olabilir. İş hayatında gelen telefonlar, mailler yorabilir.

BAŞAK

Bugüne başlarken en çok değerli eşyalarınıza dikkat edin. Para, elektronikler, mücevherler risk altında olabilir. Bilmediğiniz bir borç öğrenebilirsiniz.

TERAZİ

Seyahatleriniz gündemde olabilir. İlişkinizde ise istemeden kalp kırabilirsiniz. Geçmişin birikimi bir anda ağzınızdan dökülebilir.

AKREP

Sizler sağlık problemlerinizle vakit harcayabilirsiniz. Bir tahlil sonucu elinize ulaşabilir. İş hayatında aklınıza ilk geleni söylemeyin.

YAY

Bugüne evlilik hayatınızda güzellikler hakimken Merkür’ün sert etkisi istemeden söylediğiniz sözlerden dolayı ortamı gerebilir. Her söylenene bugün inanmayın.

OĞLAK

Sizlerin kariyerde sakin kalması gerekli. Sinirle söylenenler yaralayabilir. Evcil hayvanıza da dikkat etmelisiniz. Duygusal hayatta karamsar olmak fayda etmeyecektir.

KOVA

Aşk hayatında güzel bir etki hakimken bu aşktaki şans eğitim ve kariyer hayatında tam tersi gidebilir. Bir şey aksi gidiyorsa bugün üstelemeyin.

BALIK

Gayrimenkul ile ilgili işlerinizi sabahtan halletmek iyi olacaktır. Günün genelinde parayla ilgili beklentilerinizde gecikmeler olabilir. Evde tehlikeli hareketlerden kaçının.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s