Bugün haftanın en şanslı günü diyebiliriz. Hatta yıln şanslı günlerindende desek yalan olmaz. Güneş ve Jüpiter açısında çok güzel bir kontak var. Bu görünüm, Güneş’in yıl içinde yaptığı en güzel açılardan biridir. Şans verir, bereket getirir. Umutları gerçek yapar. Yarın başlayacak Mars retrosundan önce böyle mutlu bir görünüm bize moral verecektir.

KOÇ

Bugün güzel haberler alabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili sevindirici gelişmeler olabilir. Güneş-Jüpiter ikilisi sizlere iş hayatında şans getirebilir. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızda ise şifa olacaktır.

BOĞA

Parayla ilgili güzel bir gün. Güneş-Jüpiter ikilisi size aşkta inanılmaz şans getirecektir. Ayrıca önceden emek verdiğiniz konular lehinize dönecektir.

İKİZLER

Gün İkizler burcunun günleri! Kendinize dair ne istiyorsanız yapın. Güneş-Jüpiter ikilisi sizlere ailede mutluluk getirebilir. Alım-satım işleriniz yolunda gidebilir.

YENGEÇ

Bugüne biraz durgun başlayabilirsiniz. Ama devamında Güneş-Jüpiter ikilisi sizi sevindirecek haberler getirecektir. Evlilik teklifleri dahi alabileceğiniz bir dönem.

ASLAN

Sizler için zaten şanslı olan bugüne Güneş-Jüpiter ikilisinin desteği de olmadık güzellikleri getirebilir. Ayrıca maddi olarak pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Güneş-Jüpiter şansını en çok hissedeceklerden birisiniz. Güneş sizdeyken bu şans dilediğiniz her konuda sizi bulabilir. Kariyerde de ilerleyebilirsiniz.

TERAZİ

Sizlerin pozitif enerjili bir günüyken bir de Güneş-Jüpiter şifa olmaya geliyor. Hastalıklarınızda iyileşebilirsiniz. Aileye mutlu bir haber gelebilir.

AKREP

Finansal olarak güçlü bir gün. Kredileriniz onaylanabilir. Güneş-Jüpiter ikilisi ise aşkta şans vermeye geliyor. Eğitimde de parlayabilirsiniz.

YAY

Partnerinizle konuşarak her şeyi çözebileceğiniz bir gün. Güneş-Jüpiter ikilisi size parayla ilgili bereket getirecektir. İş arayanlara da fırsatlar gelebilir.

OĞLAK

Nihayet yılın güzel görünümlerinden birinin ayağı sizde! Bugün ve devamındaki birkaç gün şansınız her konuda dönüyor. Akademik alanda da zirve sizin olacak.

KOVA

Güne aşkla başlayanlardansınız. Çocukla ilgili de güzellikler hakim. Güneş-Jüpiter ikilisi sizlere sağlıkta şifayla geliyor. Ayrıca borçlarınızı kapatmakla ilgili güzel etkiler hakim.

BALIK

Haneye sevinçli haberler gelebilir. Güneş-Jüpiter ikilisi ise sizlere evlilik, ilişki hayatında şans verecektir. Evlilik yoluna giren çiftler olabilir. Yardım kuruluşları için çaba harcayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s