Bugünün geneline bakarsak ne iyi ne kötü diyebileceğimiz bir gün. Sebebi ise küçük gerginlikler yine gün içinde enerjimizi düşürebilir. Günün bir diğer gelişmesi ise Venüs’ün burç değiştiriyor olması. Venüs bugün Aslan burcuna geçiyor. Venüs’ün burçlarınıza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. Eylül 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

2 Ekim’e kadar aşk hayatında parlayacağınız bir dönemdesiniz. Hatta hayatınızın aşkını bulabilirsiniz demek yanlış olmaz. Şansınız her konuda açık olacaktır. Çocuklarınızla ilgili beklentileriniz kat kat güzel gelişecektir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dönem hayırlı haberi alabilirsiniz.

BOĞA

2 Ekim’e kadar aile içerisinde birinin mutluluğuna şahit olabilirsiniz. Bu bir gönül meselesi olabilir. Hanenize sizi rahatlatacak paralar gelebilir. Gayrimenkul ile ilgili sıkıntılar çözülebilir.

İKİZLER

2 Ekim’e kadar parlayacağınız, hayatınızın sahnesinde olacağınız bir süreçte olacaksınız. Aşk hayatınızda da tutkularınızın peşinden gideceksinizdir. Yeni iş fırsatları yeni maddi getiriler getirebilir.

YENGEÇ

2 Ekim’e kadar paranıza para katacağınız bir dönemde olacaksınız. Karlı işlere adım atabilirsiniz. Kimsenin aklına değil, parayla ilgili kararlarda kendi keskin zekanıza güvenmelisiniz.

ASLAN

2 Ekim’e kadar aşka doyamayacağınız bir dönemde olacaksınız. Çekici olduğunuz bu dönemde kalbiniz de boş kalmayacak. Girdiğiniz çevrelerde gözler üstünüzde olabilir. Hayatınızda genel olarak bu dönemde parlayacaksınız.

BAŞAK

2 Ekim’e kadar eski sevgiliniz veya eşiniz tekrardan size dönmek isteyebilir. Siz de onu seviyorsanız bir şans verebilirsiniz. Ama öfkeniz hemen dinmeyecektir.

TERAZİ

2 Ekim’e kadar aşk hayatınızda çok mutlu olabilirsiniz. Aklınızda yokken biri hayatınıza ansızın girebilir. Bu kişi özellikle arkadaş ortamında tanıştığınız biri olabilir. Bu dönem yüzünüz hep gülecektir.

AKREP

2 Ekim’e kadar kariyerinizde parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Maddi fırsatları da daha iyi olan iş teklifleri alabilirsiniz. Kalbiniz boşsa ofisten biriyle aşka yelken açabilirsiniz.

YAY

2 Ekim’e kadar aşk hayatınızda olumlu bir süreçte olacaksınız. Akademik hayatınızdaki konularda da her şey yolunda gitmeye başlayacaktır. Kalbiniz boşsa seyahatlerinizde biriyle tanışabilirsiniz.

OĞLAK

2 Ekim’e kadar toplu paraların elinize geçebileceği bir dönem olabilir. Lükse olan tutkunuz bu süreçte artabilir. Değerli eşyalara paranızı harcayabilirsiniz. Eşinizin kazancında artışlar yaşanabilir.

KOVA

2 Ekim’e kadar yalnızlar artık yalnız kalmayacaktır. Aşktan gözünüz kamaşabilir. İlişkisi olanlar ise evlilik teklifleri alabilirler. İş ortağınızla ise öyle güzel işlere imza atarsınız ki bu dönem kazancınız ikiye katlanır.

BALIK

2 Ekim’e kadar iş hayatınızda tam da istediğiniz konuma geliyor olacaksınız. Yöneticilik sıfatına yükselebilirsiniz. Altınızdaki ekiple daha fazla yol kat edebilirsiniz. Duygusal olarak da pozitif anlardan geçeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s