Dünden sonra bugün de sert etkiler hakim. Sinirlerin yine gergin olduğu biz zaman dilimi. Bu sefer bir konuyu kapatmak isterken karşı taraf daha büyütmeye meyilli olabilir. Ani değişen hava koşullarına dikkat edelim.

Ayrıca bugün Merkür Terazi burcuna geçiyor. Aşağıda bu değişikliğin burçlarınıza etkilerini okuyabilirsiniz. Eylül 2020 burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

27 Eylül’e kadar ilişkinize dair yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ansızın güzel bir haberle karşınıza gelebilir.

BOĞA

27 Eylül’e kadar sağlığınızla ilgili beklediğiniz bir sonuç varsa nihayet güzel haberi alabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ise kulağınıza yeni şeyler çalınabilir.

İKİZLER

27 Eylül’e kadar çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Onların eğitim hayatlarına dair haberler alabilirsiniz. Yeni bir hobiyi öğrenmek için kurslara başlayabilirsiniz.

YENGEÇ

27 Eylül’e kadar aile içerisinde yeni öğreneceğiniz durumlar olabilir. Dengeleri sağlamak size düşebilir.

ASLAN

27 Eylül’e kadar eğitim hayatınıza odaklanabilirsiniz. Yeni eğitimler için araştırmalar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili haberler bu dönem size ulaşabilir. Çevrenizde kurduğunuz yeni kontaklar sayesinde ileride fırsatlar yakalayabilirsiniz

BAŞAK

27 Eylül’e kadar gelirinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Yatırımlarınızın güzel getiriler elde ettiğini görebilirsiniz.

TERAZİ

27 Eylül’e kadar iletişim yönünüz sayesinde hayatınızda yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni eğitimler ilginizi çekebilir. Bu özellikle güzel sanatlarla ilgili bir kurs olabilir.

AKREP

5 Eylül’de Merkür Terazi burcuna geçiyor. 27 Eylül’e kadar eski sevgilinizin geri dönmek istediğine dair haberler alabilirsiniz. Kişisel gelişim kitaplarına, çalışmalarına ilginiz artabilir.

YAY

27 Eylül’e kadar sosyal yardım kuruluşları, dernekler için yardım çalışmalarına destek verebilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz, dostlarınızla daha çok vakit geçireceğiniz bir dönemde olacaksınız.

OĞLAK

27 Eylül’e kadar kariyerinize dair güzel haberler alabilirsiniz. Bu dönem iletişim yönünüz çok aktif olabilir. Verdiğiniz fikirler iş ortamında dikkat çekebilir. Toplantılarınız yoğun geçebilir.

KOVA

27 Eylül’e kadar akademik hayatınızda kendinizi bulacaksınızdır. Saatler harcadığınız dersleriniz, tezleriniz olumlu yönde gidecektir. Seyahat etme arzunuz bu sefer kültür ve sanat tarihiyle öne çıkan yerler olabilir.

BALIK

27 Eylül’e kadar ödemelerinizle ilgili yapılandırmalara gidebilirsiniz. Haberinizin olmadığı bir borç karşınıza çıkabilir. Miras haberi de alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s