7 Eylül günlük burç yorumunuzu aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugüne ve haftaya güzel başlıyoruz. Hatta birçoğumuzu sürprizler bekliyor olacak. Herkese bol şans!

KOÇ

Sizler bugünün sürprizini para konularında alabilirsiniz. Umudunuzu kestiğiniz bir meblağ hesabınıza geçebilir. Aşkta da sabah romatizm hakim.

BOĞA

Günün en şanslılarından birisiniz. Kendiniz için attığınız adımlarda bugün beklenmedik şekilde güzel dönüşler olabilir. Dış görünüşle ilgili de radikal değişimlere gidebilirsiniz.

İKİZLER

Sağlığınızla ilgili beklediğiniz bir sonuç varsa bugün şifalı haberler gelebilir. Sürpriz gelişme ise geçmişinizde bıraktığınız birinden gelebilir.

YENGEÇ

Dostlarınızdan alacağınız haberlerle sevinebilirsiniz. Sosyal bir gündesiniz. Girdiğiniz ortamlarda gözler üstünüzde olabilir. Şansınız aşkta da çok açık.

ASLAN

Sürpriz gelişmeler sizi kariyer hayatında bulabilir. Yöneticinizden takdir görebilirsiniz. Başvurduğunuz, ümidi kestiğiniz işlerden ansızın geri dönüş olabilir.

BAŞAK

Akademik alanda size bugün başarılar gelebilir. Bilginizle, emeğinizle hak ettiklerinizi elde edebilirsiniz. Beklediğiniz bir gelişme bu sabah gerçekleşeblir.

TERAZİ

Finansal anlamda sürprizler bugün sizinle olabilir. Miras veya davanız lehinize sonuçlanabilir. Borçlarınızı kapatmak için paralar elinize geçebilir.

AKREP

İlişki hayatınızda sürprizli bir gün olabilir. Partnerinizin beklenmedik jestleri sizi mutlu edebilir. Ortaklıkla olan işinizde büyük meblağlı işler gelebilir

YAY

Çalışma hayatınızda terfi alabilirsiniz. Beklediğiniz kariyer sıçramasını yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda problem varsa beklenmedik şekilde hızlı iyileşme sürecine girebilirsiniz.

OĞLAK

Sizlere hem şans hem de aşk hayatında inanılmaz sürprizler var bugün. Her konuda harekete geçin. Aşkta hamle yapmak için ideal. Çocukla ilgili de sevindirici haberler gelebilir.

KOVA

Aileye sevinçli bir haber gelebilir. Gayrimenkul ile ilgili alım satım işlemleriniz varsa bugün sürpriz bir şekilde güzel gidebilir. Huzurlu bir Kova burcu var.

BALIK

Sürprizli haberler en çok Balık burçlarına gelebilir. Belki unuttuğunuz aklınızdan çıkmış bir konu bile aniden sizi sevindirebilir. Eğitimde de başarı sizinle olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s