Bugünün gündemi dolunay! Uranüs’le geliyor sürprizlerle! Bir o kadar duygusal hayatta güzellikler yaratıyor. Gece bir de şans devreye giriyor. Tabii ki dolunayın etrafı sert demiştik onu 2 Eylül Balık dolunay yazısında konuştuk. Dolunayın genel etkilerini okumak için tıklayınız. Burçlarınıza olan etkileri aşağıdadır.

KOÇ

Bu dolunayda artık eskiden kopmanın vaktinin geldiğini göreceksiniz. Eskiyi düşünmek, hatırlamak bir işe yaramayacaktır. Eğer siz hayata bakışınızı değiştirirseniz yeni adım atacağınız hayat çok güzel olacaktır. Risk alın.

BOĞA

Bu dolunayda değişimi önce çevrenizde yapmaya başlayacaksınız. Hayatınızdan elemeniz gereken dostlarınızı eleyeceksiniz. En çok şans bu dolunayda sizlerin üstünde olacak. Ansızın yüzünüz gülebilir.

İKİZLER

Bu dolunay artık geleceğiniz için harekete geçip, değişme vakti olacak. Bir devri kapatacaksınız bu dolunay size destek olacaktır. İş hayatında bunu yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Değişim için artık sizi kimse engel olamayacaktır. Sizi aşağı çeken, enerjinizi düşüren ne varsa artık her şeye bir nokta koyuyor olacaksınız. Göreceksiniz ki daha mutlu günler karşınıza gelecektir.

ASLAN

Bu dolunay sizlere borçlarınızı kapatacak sürpriz bir para getirebilir. Eşinizin kazancında olan maddi artış da beklenmedik bir anda sizleri sevindirebilir.

BAŞAK

Bu dolunayda ilişkinizde artık iki taraf kendini değiştirirse her şey yoluna girecektir. Tek taraflı özveri yetmeyecektir. İki kişi de kendinden ödün verdiğinde ilişkiniz daha da güçlenecektir.

TERAZİ

Değişimler içini eski defterleri kapatmak için ideal bir zamanda olacaksınız. Çalışma hayatınızda radikal değişikler yapabilirsiniz. Farklı sektörlerden teklifler gelebilir.

AKREP

Bu dolunayda hayatınızda bitirmek istediğiniz veya düzeltmeye çalıştığınız ne varsa eyleme geçmelisiniz. Aşk hayatınızda aklınızda sorular varsa kafanız karışıksa bu dolunay hislerinizin hangi yönde olduğuna dair emin olmanızı sağlayacaktır.

YAY

Bu dolunayda hayatınızda bir dönemi kapatmak isteyebilirsiniz. Ailenizle yaşıyorsanız belki de artık ayrı bir yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Sizin için mekanda değişim vakti olacaktır.

OĞLAK

Bu dolunayda eğitim hayatınız ön plana çıkabilir. Kararsızlıklarınız fazla olabilir. İş hayatında yoğun bir tempo olsa da bunun ödülünü ileride göreceksiniz. Kardeşlerinizle buzlar eriyebilir.

KOVA

Bu dolunayla birlikte gelirinizde ani değişimler olabilir. Aklınızda olmayan bir iş teklifiyle bir anda geliriniz artabilir. Ansızın bir yatırım yapabilirsiniz.

BALIK

Burcunuzda oluşan bu dolunayda artık bazı şeylerin değişmesinin vaktinin geldiğini göreceksinizdir. Başkaları için değil kendiniz için yaşamanın keyfine varmalısınız. Dolunay sizde gerçekleşiyor hisleriniz güçlü olacak içinizden geçirdikleriniz gerçek olabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s