Hoşgeldin Eylül! Bugüne yine pozitif başlıyoruz. Sadece 07:56-12:34 arası Ay boşluktayken sabırsız olabiliriz. Çünkü netlik beklerken çoğu şey havada kalabilir. Öğleden sonra ise düzelecektir. Daha duygusal bir ruh halinde olacağız. Eylül 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz.

2 Eylül Balık burcunda dolunay yazısını okumak için tıklayınız.

KOÇ

Sabah neşeli olan ruh haliniz akşama doğru durgunlaşabilir. Gün içinde dengeyi kurmak zor olabilir. Kendinizi yormayın.

BOĞA

Sizler sabah tempolu bir kariyer gündemi geçirebilirsiniz. Akşam ise sosyal, dostlarınızla olmak ruhunuza iyi gelecektir. Akşam aşkta da şans var.

İKİZLER

Seyahatlerinizde sabah gecikmeler yaşanabilir. Akşam ise gelecek yatırımları için kolları sıvayabilirsiniz. Risk alırken iyi hesap yapın.

YENGEÇ

Güne başlarken ne kadar karamsarsanız öğleden sonra o kadar pozitif olacaksınız. Nedeni ise günün ikinci yarısı gelen haberler olabilir.

ASLAN

Sevdiğiniz kişi sabah sizi mutlu edebilir. Akşam ise maddi konular daha ön plana çıkacaktır. Borca girmeden iki kere düşünün.

BAŞAK

Sağlığınız bu sabah daha iyi olacaktır. Kariyerde evrak işleri uzayabilir. Akşam ise romantik, aşk dolu bir zamanda olacaksınız.

TERAZİ

Sizler enerjik başlayıp günü yorgun kapatan olacaksınız. Sabah yerinizde duramayabilirsiniz. Buna aşkta, çocukta yaşadığınız güzellikler vesile olabilir.

AKREP

Günün müjdesini siz aile yakınlarından alabilirsiniz. Satmak istediğiniz ev veya aracınız alıcı bulabilir. Akşam hoşlandığınız kişi sürpriz yapabilir.

YAY

Sabah mesajlar, mailler, aramalar havada kalabilir. Özellikle işte bu durum can sıkabilir. Akşam ise huzur var. Kimse sizin enerjinizi düşüremeyecek.

OĞLAK

Sabah finansal işlemleriniz askıda kalabilir. Gönderdiğiniz bir tutar gitmemiş olabilir. Akşam inanilmaz güzel bir haber gelebilir.

KOVA

Sabaha şanslı başlarken bir şeyler unutmadığınıza da emin olun. Öğleden sonra maddi konularla enerjinizi harcayabilirsiniz. Para elinize geçebilir.

BALIK

Sabah isteksiz, hatta melankolik olabilirsiniz. Unutmayın yarın sizde bir dolunay var ve sürprizler getirecek. Bu beklenmedik güzellikler bu akşamdan gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s